بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تامین مالی صنایع کوچک از طریق فرابورس

نشست سه جانبه سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، شرکت شهرک های صنعتی تهران و  شرکت فرابورس به منظور تسهیل در پذیرش واحدهای صنعتی کوچک و متوسط استان که متقاضی حضور در فرابورس می باشند در محل شرکت فرابورس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، فرشاد کهیاری مدیر دفتر تامین منابع مالی و سرمایه گذاری سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در این نشست با تاکید بر تسهیل ورود واحدهای صنعتی به فرابورس گفت: فرابورس ایران به منظور فراهم نمودن دسترسی عموم بنگاه های اقتصادی کشور علی الخصوص شرکت های کوچک و متوسط و شرکت های دانش بنیان به بازار سرمایه، بازاری ویژه طراحی نموده است که در این بازار شرکت های متقاضی پس از اخذ حدنصاب های موردنظر، در فرابورس ایران پذبرفته می شوند.

درادامه این نشست ،نسرین مصدق معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی تهران اظهار امیدواری کردبا همکاری شرکت فرابورس روند پذیرش واحدهای صنعتی در فرابورس تسهیل و اولین جلسه کمیته جهت پذیرش واحدهای صنعتی به بازار شرکت های کوچک و متوسط " SME " تشکیل شود.

 وی تاکید کرد: شرکت های پذیرفته شده "در بازار شرکت های کوچک و متوسط " که تمایل به عرضه عمومی سهام داشته باشند با کسب استانداردهای مورد نیاز پذیرش در کوتاهترین زمان ممکن با توجه به شفافیت اطلاعات و وجود سابقه معاملاتی در بازارهای بالاتر فرابورس پذیرفته می شوند. در این جلسه پرونده واحدهای صنعتی معرفی شده به شرکت فرابورس مورد بررسی قرار گرفت.

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share