بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازگشت 16 واحد تولیدی تعطیل به چرخه تولید در کهگیلویه و بویراحمد

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سالجاری 16 واحد صنعتی راکد در شهرکهای صنعتی استان به چرخه تولید بازگشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد،سهراب بنام در حاشیه مراسم افتتاح طرح تصفیه خانه روغن موتور، روغن دنده و گریس افزود: برای احیاء این تعداد واحد صنعتی 20 میلیارد تومان هزینه شده است که 12 میلیارد تومان از این میزان تسهیلات از محل رونق بوده است.

وی بیان کرد: با به چرخه تولید بازگشتن این تعداد واحد صنعتی راکد برای 110نفر اشتغالزایی ایجاد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همچنین 16 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی طی سالجاری با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در سه هکتار از زمینهای شهرکهاو نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسید که برای 174 نفر اشتغالزایی ایجاد شد.

بنام تصریح کرد: 9میلیارد و 100میلیون تومان برای تکمیل زیرساخت های شهرکهای صنعتی استان اختصاص داده شد که 3 میلیارد و 700 تومان از این میزان برای شهرک صنعتی یاسوج 3  بوده است.

وی اضافه کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی واحد تصفیه روغن خودرو با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون تومان، ظرفیت سالانه 2500 تن و زمینه اشتغالزایی مستقیم 12 نفر و غیرمستقیم 20 افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share