بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری جلسه حمایت از صادرات در شرکت شهرکهای صنعتی استان کردستان

 

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کردستان از برگزاری جلسه بررسی راهکارهای حمایت از صادرات واحدهای تولیدی  در شرکت شهرک های صنعتی کردستان خبرداد .

به گزارش روایط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کردستان ، دره وزمی ضمن تاکید بر نقش عمده واحدهای تولیدی کوچک در اقتصاد ملی گفت : جلسه بررسی راهکارهای حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی صادر کننده با هدف تقویت بازار صادرات و حمایت و پشتیبانی از این واحدها در شرکت شهرکهای صنعتی برگزار گردید .  

وی با بیان اینکه پویایی توسعه هر کشور به گردش منابع و رونق صادرات آن کشور بستگی دارد و هم اکنون یکی از سیاست های دولت حمایت از صادرات برای توسعه و رونق بیشتر در تولیدات داخل کشور است ، افزود : افزایش صادرات در استان نشاندهنده جایگاه کردستان برای برقراری تعاملات اقصادی ایران با کشور عراق و سایر بازارهای مورد هدف است.

محمد دره وزمی گفت: صادرات و افزایش آن نشان می دهد که تولید کشور در حال رونق بوده و هم اکنون یکی از سیاست های دولت حمایت از صادرات برای توسعه و رونق بیشتر در تولیدات داخل کشور است.

وی مهمترین دلیل تمرکز تسهیلات صندوق توسعه ملی به سمت صادرات را حمایت از تولیدگران داخلی عنوان کرد و افزود : در سال جاری دولت تسهیلات مربوط به بخش صندوق توسعه ملی را برای حمایت از صادرات متمرکز کرده و برای این هدف علاوه بر صادر کنندگان از خریداران خارجی نیز حمایت می کند.

سرپرست شرکت شهرکهای صنعتی کردستان همچنین توسعه صادرات را نیازمند افزایش همزمان زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری عنوان کرد و ادامه داد: زیرساخت های سخت افزاری استان شامل حمل و نقل، بازارچه، امکانات رفاهی بوده که در این زمینه کردستان دارای ظرفیت های قابل قبولی است.

 

            

 

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share