بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد

 

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از افتتاح تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، مراسم افتتاحیه تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره (2) خرم آباد همزمان با ایام مبارک دهه فجر با حضور استاندار ، فرماندار، معاون اقتصادی استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان و هیات همراه و جمعی از صنعتگران و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک برگزار شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان اظهار داشت: ظرفیت کل این تصفیه خانه فاضلاب 1200 متر مکعب در روز می باشد که ظرفیت مدول اول آن 400 متر مکعب در روز می باشد.

بختیار رازانی گفت: شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد یکی از قدیمی ترین شهرکهای صنعتی استان است که تقریباً تمامی زیر ساخت های تعریف شده از جمله تصفیه خانه صنعتی، خودرو و ایستگاه آتش نشانی، شبکه گاز، فیبر نوری را دارا می باشد و همچنین شهرک مذکور دارای سند تفکیکی جهت واحدهای صنعتی واجد شرایط مستقر در این شهرک می باشد.

وی تصریح کرد: نوع فرآیند این تصفیه خانه لجن فعال متعارف می باشد که از نفوذ فاضلاب به حوضه آبهای زیر سطحی جلو گیری می کند و بخشی از آب مورد نیاز فضای سبز شهرک را تامین می کند.

وی افزود: هزینه این تصفیه خانه 19 میلیارد ریال بوده است که امسال به بهره برداری رسید.

در پایان مراسم افتتاحیه تصفیه خانه شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد واحد صنعتی ماداکتو تولید کننده دمنوش های  گیاهی مستقر در این شهرک نیز افتتاح شد.

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share