بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازگشت سه واحد صنعتی غیرفعال به چرخه تولید در ایوان

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام گفت: امسال سه واحد صنعتی غیر فعال شهرک صنعتی ایوان با ارائه کمک و رفع مشکلات به چرخه تولید باز گشته اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی در بازدید فرماندار ایوان از شهرک صنعتی این شهرستان اظهار کرد: این واحدها شامل کارخانه ذخیره سازی گندم سهندیس با سرمایه گذاری 21 میلیارد و 600 میلیون ریال و اشتغال 16 نفر، طرح متوقف شده آرد ستاره غرب ایوان با سرمایه گذاری 35 میلیارد ریال و اشتغال 6 نفر و واحد پالایش روغن موتور کیمیا با سرمایه گذاری 10 میلیارد و 942 میلیون ریال و اشتغال 15 نفر است.

وی با بیان اینکه شهرک صنعتی ایوان بدلیل موقعیت جغرافیایی تقاضای بیشتری برای سرمایه گذاری دارد، تاکید کرد: امسال در حوزه نرم افزاری و توجه به صنایع کوچک حمایت های ویژه ای از واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی ایوان صورت گرفت که شامل تخصیص تسهیلات با بهره پایین به واحدهای صنعتی فعال است.

دارایی یادآور شد: با توجه به مشوق های ارائه شده در شهرک صنعتی ایوان و تسهیلاتی که در سال اقتصاد مقاومتی برای راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی تامین و پرداخت می شود، فرصت برای سرمایه گذاری در این بخش مناسب و این شهرک آمادگی پذیرش سرمایه گذاری به صورت نقد و اقساط بلند مدت را دارد.

وی تاکید کرد: اکثر سرمایه گذاران شهرک صنعتی ایوان غیر بومی هستند و با توجه به اهمیت این موضوع نیازمند توجه بیشتر فرمانداری این شهرستان در بحث تخصیص از محل اعتبارات عمرانی با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال است.

دارایی اضافه کرد: بیشترین صنایع تولیدی در شهرک صنعتی ایوان در بخش های شیمیایی، فلزی و غذایی هستند و در آینده نزدیک ایوان به قطب اشتغال در استان تبدیل می شود.

در بازدید از شهرک صنعتی ایوان فرماندار این شهرستان، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان و هیات همراه از واحد تعاونی 2451 تولید کننده اسید سولفوریک، کارخانه نورد ایوان غرب تولید کننده انواع میلگرد و شمش فولادی و طرح فولاد زاگرس دیدن کردند.

 

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share