بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
۴۰۵۰۰ شغل امسال در استان البرز ایجاد شد

استاندار البرز با بیان اینکه البرز در بحث استفاده از منابع رونق تولید از رتبه ۲۷ به رتبه نخست رسیده است، گفت: ۴۰ هزار و ۵۰۰ شغل در البرز ایجاد شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز، محمدعلی نجفی در آئین افتتاح فاز دوم پالایشگاه غلات‌زر که پیش از ظهر امروز در ساوجبلاغ برگزار شد، با اشاره به اینکه در استان البرز گام‌های خوبی در مجموعه صنایع فناوری و مدرن برداشته شده است، اظهار داشت: در 5 ماه اخیر در حوزه رفع موانع تولید، استان البرز اقدامات خوبی داشته است.

استاندار البرز با بیان اینکه استان البرز در بحث استفاده از منابع رونق تولید از رتبه 27 به رتبه نخست رسیده است، ادامه داد: استان البرز توانست بیشترین منابع را برای تولید جذب کند.

وی با اشاره به اینکه اشتغالی که دولت برای البرز تعیین کرده بود 33 هزار اشتغال بوده است، عنوان کرد: در 5 ماه اخیر 40 هزار و 500 نفر اشتغال در البرز ایجاد شده که امید است به 50 هزار نفر برسد.

نجفی با بیان اینکه در البرز در بخش‌های مربوط به کشاورزی بیش از 10 موسسه ملی بخش تحقیقات کشور حضور دارد، افزود: البرز به دنبال این است که جزو ۵ استان برتر در همه بخش ها باشد

   1396/11/17

Rating: 0/10 ( 0 )
Share