بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در نشست مشترک با سفیر کشور بلغارستان خبرداد : بهره‌مندی از ‌فرصت های موجود درکشور بلغارستان جهت توسعه تجارتsme ها به کشورهای اروپایی

 

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در نشست مشترک  با سفیر کشور بلغارستان  ضمن تاکید بر  اجرای تفاهم نامه همکاری بین دوکشور  از  بهره‌مندی از ‌فرصت های موجود درکشور بلغارستان جهت توسعه تجارتsme ها به کشورهای اروپایی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی، صادق نجفی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران در نشست مشترک  با سفیر کشور بلغارستان اظهارداشت : با توجه به پتانسیل های  موجود در کشور بلغارستان می توان از این فرصت در جهت توسعه تجارت با کشورهای اروپایی بهره برد و زمینه را برای توسعه بازار  واحدهای صنعتی کوچک ومتوسط   فراهم کرد.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت  همچنین  با اشاره به حضور هیات تخصصی از تولیدکنندگان محصولات لبنی در کشور بلغارستان و تبادل تکنولوژی و تجربیات بین بخش خصوصی دو کشور از توافق  تعدادی از تولیدکنندگان  محصولات لبنی  بین دوکشور جهت سرمایه گذاری در شهرکهای صنعتی خبرداد و گفت: مذاکرات بین فعالان اقتصادی  در حال نهایی شدن است و در آینده ای نزدیک بسترهای لازم برای  حضور  سرمایه گذاران دو کشور در شهرکهای صنعتی فراهم خواهد شد.

وی همچنین بر تسریع در اجرای تفاهم نامه همکاری  بین دوکشور که در سال 95  منعقد شده بود، تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد؛ همکاری بین ایران و بلغارستان در زمینه قطعات ،IT ، خدمات فنی ومهندسی  و.. توسعه یابد  و زمینه حضور sme ها در نمایشگاه های  هر دو کشور تسهیل شود .

   1396/11/16

Rating: 7/10 ( 1 )
Share