بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی: 44 درصد صنایع استان در شهرک‌هاو نواحی صنعتی مستقرهستند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، به حمایت و پشتیبانی مستمر از صنعتگران استان در شهرک‌هاو نواحی صنعتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم"در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: تمام سعی و تلاش ما به عنوان یکی از حامیان صنعتگران این است که صاحبان صنایع بدون کوچکترین دغدغه به توسعه صنعت و همچنین اشتغال مولد ادامه داده و پشتیبانی ما نیز باید بصورت مستمرصورت گیرد.

وی افزود: هم اکنون 44 درصد صنایع، 40 درصد اشتغال و 26 درصد سرمایه گذاری استان در شهرک‌هاو نواحی صنعتی است و بهترین موقعیت برای سرمایه گذاران بوده تا واحدهای صنعتی خود را در شهرک‌ها مستقر و از مزایای استقرار برخوردار شوند.

مهدی زاده مقدم عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین اولویت های مهم ما حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط بوده تا علاوه بر ایجاد اشتغال در استان، توسعه صنعتی و اقتصادی را بدنبال داشته و زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی نیز بیشتر مهیا می گردد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: هم اکنون استان خراسان رضوی با 45 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، 38 شهرک قابل واگذاری و دو شهرک در حال احداث زمینه استقرار دو هزار و 488 واحد صنعتی بهره برداری شده و اشتغال 74 هزار 520 نفر را فراهم کرده است.

   1396/11/16

Rating: 0/10 ( 0 )
Share