بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در دهه مبارک فجرصورت می گیرد؛ آغاز عملیات اجرای پروژه حفاری روتاری و آزمایش پمپاژ آب چاه شهرک صنعتی توس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی ازآغاز عملیات اجرای پروژه حفاری روتاری و آزمایش پمپاژ آب چاه شهرک صنعتی توس در ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" دربازدیداز شهرک صنعتی توس، اظهار کرد: اجرای پروژه های زیرساختی و عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان از اولویت اجرایی بالایی برخوردار است و تامین و تکمیل این پروژه ها با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته انجام می پذیرد.

وی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر یک میلیاردو 998 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی به انجام خواهد رسید.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است.

وی تأکید کرد: تجهیز و توسعه زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی در سال جاری هم با اولویت مناطق محروم در دستور کار قرار دارد و در حال اجرا است.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، بیان داشت: سیستم یکپارچه مدیریت کیفیت در طراحی و نظارت،اجرا و تامین آب همگام با آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می شود.

وی با تاکید بر کیفیت و کمیت در اجرای پروژه های فنی و سرعت در انجام کارها خاطرنشان کرد: در پروژه های عمرانی هدف های کلی هزینه، زمان کمتر و کیفیت بالاتر، تاثیرات و عملکرد در این پروژه ها و بهبود روند ساخت توجه ویژه شده و تمرکز برروی کنترل پروژه با دقت خاصی موردبررسی و تحلیل قرار می گیرد.

مهدی زاده مقدم  یکی از عوامل حضور سرمایه گذاران در شهرک‌های صنعتی را  تکمیل و تجهیز زیرساخت های عمرانی برشمرد و گفت:  با ایجاد زیر ساخت ها، صاحبان صنایع  با رغبت بیشتری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی مستقر می شوند و فضای کسب و کار به نحوه موثری شکل می گیرد.

   1396/11/16

Rating: 0/10 ( 0 )
Share