بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
افتتاح 5 پروژه عمرانی وبهره برداری 18 طرح صنعتی و خدماتی توسط شرکت شهرک های صنعتی تهران

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان تهران گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افتتاح 5 طرح وپروژه عمرانی وخدماتی وهمچنین ۱8طرح صنعتی در شهرک های صنعتی استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی تهران، شاهپور قنبری با اعلام این خبر افزود: طرح ها ی عمرانی و خدماتی شامل افتتاح24 مجتمع کارگاهی و منبع هوایی در شهرک صنعتی خاوران ،شبکه آب و فاضلاب فاز 80 هکتاری شهرک صنعتی شمس آباد، افتتاح منبع هوایی شهرک صنعتی و اجرای عملیات خاکی و آسفالت درفیروز کوه 2، و.... است که برای انجام این پروژها با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی تهران افزود:18 طرح صنعتی در شهرک های صنعتی شمس آباد،پرند، قرچک سالاریه وپیشوا  در زمینه مواد غذایی، نساجی، شیمیایی، صنایع فلزی،سلولزی در این ایام به بهره برداری خواهند رسید.

قنبری ادامه داد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی برای نشان دادن خدمات و دستاوردهای نظام انقلاب اسلامی در تمام حوزه‌ها و بخش‌ها است و همه باید تلاش کنیم تا پیام دهه فجر برای همه به بهترین نحو ممکن تبیین شود.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های مناسب اقتصادی فراوانی در استان وجود دارد، عنوان کرد: با هم‌افزایی و انجام برنامه‌های مشترک با سایر دستگاه ها باید زمینه‌های مختلف سرمایه‌گذاری در استان فراهم و از این ظرفیت‌ها بخوبی در راستای تولید واشتغال‌زایی بیشتر بهره‌گیری شود.

   1396/11/16

Rating: 0/10 ( 0 )
Share