بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
از سوی استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان شد: کسب رتبه برتر استان چهارمحال و بختیاری در جذب اوراق واگذاری اسناد خزانه ی اسلامی قابل تقدیر است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر 80 پروژه ی نیمه تمام در استان چهارمحال و بختیاری با اعتباری معادل یک هزار و 60 میلیارد ریال به بخش خصوصی واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛ اقبال عباسی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه ی این استان اظهار داشت: 2 هزار طرح و پروژه ی نیمه تمام در چهارمحال و بختیاری وجود دارد و باید توجه داشت که میزان اعتبارات دولتی برای تکمیل و بهره برداری این تعداد طرح و پروژه کافی نیست و بنابراین می بایست روند واگذاری آنها به بخش خصوصی تسریع یابد.

عباسی با اشاره به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی تصریح کرد: رسانه ها می توانند با اتکا بر قدرت رسانه، پیرامون مزایا و همچنین شیوه ی واگذاری پروژه ها و طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی اطلاع رسانی کنند.

وی تأکید کرد: بیکاری از مشکلات مهم استان چهارمحال و بختیاری است و باید با بهره گیری از ظرفیت ها برای اشتغال زایی تلاش کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری همچنین خاطرنشان کرد: کسب رتبه ی برتر چهارمحال و بختیاری در سطح کشور برای جذب اوراق واگذاری اسناد خزانه ی اسلامی بند (ز) تبصره ی 5 قانون بودجه 1396 قابل تقدیر است.

گفتنی است که شرکت شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری در جذب اوراق واگذاری اسناد خزانه ی اسلامی بند (ز) تبصره ی 5 قانون بودجه در سال 95 حایز رتبه ی برتر استانی شد.

   1396/11/16

Rating: 0/10 ( 0 )
Share