بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سه واحد تولیدی در شهرک های صنعتی قم همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از افتتاح سه واحد تولیدی در شهرک های صنعتی شکوهیه و محمودآباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم؛ امیرطیبی نژاد با اعلام این خبر اظهارداشت: بمناسبت بزرگداشت دهه مبارک فجر سه واحد صنعتی شرکت آرتان پترو کیهان، شیمی اکسیر بوستان وفاز توسعه شرکت بلندای صنعت با حضور مقامات کشوری و مدیران و مسوولان استان طی هفته جاری افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه در این سه طرح بالغ بر 76 نفر مشغول بکار خواهند شد گفت: برای این سه طرح صنعتی که توسط بخش خصوصی فعال می شوند اعتباری بیش از 827  میلیار ریال سرمایه گذاری صورت گرفته است.

طیبی نژاد با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون چندین طرح صنعتی دیگر بمناسبت های هفته صنعت، هفته گرامی داشت صنایع کوچک وهفته دولت در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی قم به بهره برداری رسیده است تصریح کرد: تا پایان سال نیز چندین طرح صنعتی دیگر با حضور مقامات کشوری در سطح شهر کهای صنعتی استان راه اندازی خواهد شد.

وی تولیدات واحدهای در دست افتتاح را در محصولات پلی استایرن معمولی، سولفات پتاسیم و خط تولید تجهییزات کاهنده مصرف آب عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با وجود شرایط مناسب و ایده آل شهرک های صنعتی شاهد حضور و رونق بیش از پیش سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی هستیم.

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share