بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
مراسم آغاز عملیات اجرایی 5طرح صنعتی در ناحیه صنعتی سپیدان3
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ، عملیات اجرایی 5طرح صنعتی در ناحیه صنعتی سپیدان 3آغازشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، در این مراسم که باحصور معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار فارس ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس و نیز جمعی از مدیران استانی و شهرستان برگزارشد کلنگ عملیات اجرایی این واحد ها به زمین زده شد.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت:این 5طرح با سرمایه گذاری افزون بر 330میلیارد ریالی بخش خصوصی در مدت دو سال اجرا می شوند.
احد فتوحی افزود:با بهره برداری از این طرح ها برای 150نفر اشتغال پایدار ایجاد می شود.
فتوحی از مهمترین این طرح ها را مجموعه صنعتی کنستانتره میوه با ظرفیت فراوری 20هزارتن و اشتغال 100نفر اعلام کردوگفت:اجرای این طرح که با سرمایه افزون بر281میلیارد ریال انجام می شود، با توجه به ظرفیت های کشاورزی این شهرستان در تولید میوه بویژه سیب ،باعث ایجاد ارزش افزوده بالا می شود.
وی ،واحد تولید دیوارپوش به ظرفیت یک هزارتن با سرمایه گذاری 25میلیارد ریال، واحد سبد سازی با ظرفیت سالانه یک هزارتن و سرمایه گذاری12میلیارد ریال، واحد تولید قطعات پلیمری با ظرفیت تولید سالانه یک هزارتن و سرمایه گذاری 8.5میلیارد ریال و واحد تولید آبگرمکن خورشیدی باظرفیت سالانه 350دستگاه و سرمایه گذاری 5میلیارد ریال را از دیگر طرح هایی اعلام کرد که عملیات اجرایی آنها به میمنت این ایام آغاز شد.
فتوحی در ادامه با اشاره به اختصاص مشوق های سرمایه گذاری در ناحیه صنعتی سپیدان3 گفت:اختصاص این مشوق ها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال در دستورکار قرارگرفته و رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار را به همراه خواهد داشت.
وی اضافه کرد:سهم پرداخت نقدی واگذاری زمین در این ناحیه صنعتی  5درصد با اقساط 48ماهه در نظر گرفته شده و چنانچه سرمایه گذاران در مدت یک سال بتوانند نسبت به ایجاد اشتغال و بهره برداری اقدام کنند نیز تاسقف 80درصد مشوق دریافت خواهندکرد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس با بیان اینکه فاز نخست ناحیه صنعتی سپیدان3دارای 49هکتارمساحت است افزود:تاکنون 13قرارداد سرمایه گذاری در این ناحیه صنعتی منعقد شده است.
فتوحی از سرمایه گذاران خواست از این شرایط بی نظیر بمنظور ایجاد واحد های صنعتی و تولید و اشتغال،  اقدام کنند.
وی همچنین بر توسعه و تکمیل زیرساخت ها در این ناحیه صنعتی تاکیدکرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس نیز در این مراسم برحمایت دستگاه های اجرایی  از سرمایه گذاران در این ناحیه صنعتی تاکید کردوگفت:باید شرایط را بگونه ای فراهم کرد که این سرمایه گذاران درکمترین زمان به بهره برداری برسند.
وی اظهار امیدورای کرد:با توجه به اختصاص مشوق ها ، سایر سرمایه گذاران نیز نسبت به ایجاد واحد های تولیدی و صنعتی در این شهرک صنعتی اقدام کنند
   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share