بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
راه اندازی مجدد واحد صنعتی پنبه پاک کنی در شهرک صنعتی بجنورد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: کارخانه پنبه پاک کنی تاج در شهرک صنعتی بجنورد دوباره فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی، سیاوش وحدت ضمن بازدید از این واحد صنتعی، از فعال سازی مجدد کارخانه پنبه پاک کنی خبر داد و اظهار کرد: این واحد تولیدی از حدود یک ماه قبل با مواد اولیه حدود هزار تن فعالیت خود را آغاز کرده و در حال تولید است.

وی اضافه کرد: این واحد تولیدی که از قدیمی ترین واحدهای صنعتی خراسان شمالی است، به علت کمبود مواد اولیه مدت زیادی را در حالت تولید زیر ظرفیت و پس از مدتی غیر فعال شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی اضافه کرد: یکی از راهکارها برای رونق تولید، تامین نیاز مصرفی دستگاه های اجرایی استان از محصولات تولید داخل استان است و در این باره مکاتبات و پیگیری هایی انجام شده تا نیاز دستگاه های اجرایی از تولیدات داخل استان خریداری شود.

وحدت ادامه داد: تاکید استاندار معزز نیز بر همین بوده و رویکرد این است که دستگاه های اجرایی در تامین نیازهای خود تا حد امکان تولیداتی که کیفیت قابل قبول دارند و در داخل تولید می شوند در اولویت قرار دهند.

وی با بیان اینکه به یقین اگر بازار فروش محصولات تولیدی رونق گیرد، توان مالی تولیدکننده افزایش می یابد، تصریح کرد: این امر در تهیه مواد اولیه و به تدریج در ارتقای کیفیت محصولات تولیدی موثر است.

 

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share