بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در دهه مبارک فجرصورت می گیرد؛ افتتاح واحد تولیدکننده شیشه ساختمانی در شهرک صنعتی چناران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: واحد تولید شیشه ساختمانی با حمایت‌ در بخش های زیرساختی توسط این شرکت در دهه مبارک فجرافتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: یکی از عامل‌های مهم در افتتاح و بهره برداری واحدهای صنعتی در شهرک‌های صنعتی، تکمیل و تجهیز زیرساخت‌ها بوده زیرا با تکمیل آن‌ها صاحبان صنایع در شهرک‌ها مستقر و فضای کسب و کار شکل می‌گیرد خوشبختانه در روند بهره برداری در این کارخانه تمام امکانات اجرایی شد.

وی افزود: حمایت از تولید از رویکرد‌های جدی ما در مسیر تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بوده و ازاین‌رو واحدهای صنعتی و تولیدی به بهره‌برداری می رسند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: این واحد تولیدکننده شیشه ساختمانی با سرمایه گذاری بالغ بردومیلیارد ریال زمینه اشتغال 50 نفر را فراهم کرده است.

وی عنوان کرد: افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی رضایت‌بخش بوده و بهره‌برداری از واحدهای صنعتی و افزایش تولید واحدها، وضعیت اشتغال و رشد اقتصادی را در این بخش موجب شده‌است.
مهدی زاده مقدم تأکید کرد: با سیاست های دولت تدبیر و امید وحمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران فضای کسب و کار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مطلوب است و از تمام ظرفیت‌ها در جهت رشد و توسعه بیشتر صنعتگران استفاده می کنیم.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی چناران با مساحت ۱۱۱۲ هکتار در موقعیت مناسبی قرار دارد و در حال حاضر با ۲۳۶ واحدصنعتی بهره برداری شده و اشتغالی بالغ بر ۶ هزار و ۲۹۳ نفر را فراهم کرده و سرمایه گذاران می‌توانند با سرمایه گذاری در این شهرک از مزایای استقرار آن بهره ببرند.

 

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share