بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولیدی پویا آیش با سرمایه‌گذاری ۳۲ میلیارد ریالی افتتاح شد

هم‌زمان با سومین روز دهه مبارک فجر و با حضور استاندار مازندران، تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولیدی پویا آیش در شهرک صنعتی بندپی بابل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، محمد اسلامی در آیین افتتاح این تصفیه‌خانه در شهرک صنعتی بندپی بابل گفت: صنایع ما باید با تکنولوژی روز و بدون آلایندگی و سازگار با شرایط محیطی استان، شکل گیرد.

استاندار مازندران اظهار داشت: باید کالاهای واحدهای صنعتی در استان، برندسازی شوند زیرا برند ماندگار، نیاز بازار را رفع می‌کند و باعث می‌شود تا مشکلات واحدهای صنعتی مرتفع شوند.

وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی، با حفظ مسائل زیست‌محیطی، موجبات هم‌افزایی و رونق صنعتی و تولیدی را در استان فراهم می‌کنند.

اسلامی با تأکید بر اینکه اعطای مجوزها در حوزه‌های صنعتی و تولیدی باید به‌اندازه نیاز باشد عنوان داشت: تمام واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی استان، در طرح عارضه‌یابی، مورد شناسایی قرار می‌گیرند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در این مراسم گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب واحد پویا آیش با ظرفیت ۱۵۰۰ مترمکعب در شبانه‌روز و با سرمایه‌گذاری ۳۲ میلیارد ریالی به بهره‌برداری رسیده است.

موسوی بیان داشت: تصفیه‌خانه فاضلاب واحد پویا آیش به روش تصفیه استفاده از فرآیند بی‌هوازی و هوازی ساخته‌شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به اهداف ساخت و اجرای پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب خاطرنشان کرد: حفظ محیط‌زیست منطقه و بازچرخانی آب در درون واحد، با توجه به بحران شدید کمبود آب، از مهم‌ترین اهداف ساخت این تصفیه‌خانه به شمار می‌رود.

وی افزود: در حال حاضر ۱۴ شهرک و ناحیه صنعتی استان به تصفیه‌خانه فاضلاب مجهز می‌باشند که بیش از ۸۰۰۰ مترمکعب فاضلاب واحدهای تولیدی را به‌صورت شبانه‌روزی پالایش می‌کنند.

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share