بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر: یک واحد تولید نخ و گونی بافی با حضور وزیر صنعت در میبد یزد به بهره برداری رسید

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی یزد گفت: در سومین روز از ایام ا... دهه مبارک فجر یک واحد تولید نخ و گونی بافی، روز شنبه طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهرک صنعتی جهان آباد میبد به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی یزد، سید مسعود عظیمی در حاشیه مراسم افتتاح این واحد صنعتی گفت: شرکت یاس کیسه میبد که برای راه اندازی آن سه میلیون و 400 هزار یورو سرمایه گذاری شده است، توانایی تولید سالانه چهار هزار و 300 تن نخ سی اف از پلی پروپیلن و چهار هزار و 50 تن کیسه پلی پروپیلن بافته شده لمینتی را داراست.

عظیمی افزود: این واحد تولیدی که در سال 93 در زمینی به مساحت 14 هزار و 670 متر مربع و زیربنای چهار هزار و 516 متر مربع ساخته شده برای 85 نفر جویای کار، اشتغال پایدار ایجاد کرده است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم راه اندازی این واحد صنعتی با بیان بخشی از مشکلاتی که واحد های صنعتی با آن مواجه هستند تاکید کرد: باید مشکلات را حل کنیم و امید را در دل مردم زنده نگه داریم.

محمد شریعتمداری با اشاره به اینکه مجوز 3 هزار و 307 واحد پروانه بهره برداری در استان یزد صادر شده اظهار داشت: از این تعداد حدود 900 واحد یا تعطیل شده اند یا نیمه فعال هستند.

وی یادآور شد: در استان یزد نزدیک به چهارهزار و 200 تا چهار هزار و 300 جواز واحد صنعتی جدید صادر شده که در یکهزارو 507 واحد آن بنا بر آنچه که سازمان صنعت ، معدن و تجارت بیان می کند ، بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی به بهره برداری رسیده و پا به عرصه تولید و اشتغال می گذارد.

وزیر صنعت افزود: نظام بانکی برای پرداخت منابع سرمایه گذاری و سرمایه ثابت با مشکل گردش سرمایه مواجه است که باید آن را حل نمود و در بودجه سال 97 مسئله افزایش سرمایه بانکها که قدرت قانونی آنها را افزایش دهد در دستور کار قرار گرفته است.

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share