بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بخش قابل توجهی از صنایع سلولزی کشور در مازندران قرار دارد

مقام عالی دولت در مازندران در مراسمی هم‌زمان با سومین روز دهه مبارک فجر که در شهرک صنعتی بندپی بابل برگزار شد، بر تولید صادرات محور تأکید کرد و گفت: اراده، تصمیم ملی و برنامه‌های کلان توسعه‌ای، برای پیشرفت کشور پایه‌گذاری شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، محمد اسلامی در مراسم افتتاح شرکت ورق‌سازی چندلایه گروه سلولزی پویا در شهرک صنعتی بندپی بابل بابیان اینکه کشور برای پیشرفت، نیاز به کار دارد و پیشرفت، نیاز همه جامعه است یادآور شد: اراده و تصمیم قاطع برای توسعه، سیاست‌های پابرجا و برنامه‌های معنادار برای نیل به هدف، جریان و فرآیند سرمایه‌گذاری، از مؤلفه‌های پیشرفت است.

وی بابیان اینکه فعالان اقتصادی به‌عنوان یکی از ارکان پیشرفت باید بتوانند به‌صورت متقابل با دستگاه‌های حاکمیتی اعتماد دوطرفه برقرار کنند تا در سایه اعتماد متقابل، تحرک اقتصادی ایجاد شود اذعان داشت: ما نیازمند درک متقابل و همدلی برای پیشرفت هستیم.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به اینکه امروز نیاز مبرم به اشتغال و تولید رقابتی پایدار و مولد داریم بیان داشت: همه تولیدات باید به مقصد صادرات هدایت شود، تولیدات صادرات گرایانه است که پایدار می‌ماند و نباید دغدغه فروش داشته باشیم زیرا واحدهایی که دغدغه فروش دارند، مشکل تولید دارند و برای رفع دغدغه فروش باید کیفیت تولید محقق شود و برای تحقق کیفیت باید بازارهای فروش متنوع، در پیش روی تولیدکننده باشد.

اسلامی با اشاره به اینکه اشتغال، مهم‌ترین دغدغه در مازندران است تأکید کرد: سهم بزرگی از صنایع سلولزی کشور در مازندران قرار دارد که نه‌تنها در کشور، بازار دارد بلکه کشورهای هم‌جوار هم، خواهان محصولات آن هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز در حاشیه این مراسم گفت: شرکت تولیدی ورق چندلایه پویا باهدف تولید ورق کارتن 3 و 5 لایه، راه‌اندازی شده است.

موسوی بیان داشت: در حال حاضر با بهره‌برداری از این واحد تولیدی، برای 47 نفر به‌صورت مستقیم شغل ایجادشده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی شرکت ورق‌کار پویا افزود: در یک شیفت کاری، در این واحد تولیدی 150 هزار مترمربع ورق کارتن تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهار داشت: برای راه‌اندازی گروه سلولزی پویا 180 میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

   1396/11/15

Rating: 0/10 ( 0 )
Share