بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نیاز سالانه واحدهای صنعتی سمنان به 45 میلیون متر مکعب آب

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان گفت: توسعه اقتصادی ایران مستلزم توسعه شرق کشور است و با استان سمنان به لحاظ وسعتی که از آن برخوردار است می تواند نقش مهمی را در این راستا ایفا کند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی سمنان، " حسن آل بویه " در دیدار با مدیرعامل آب منطقه ای سمنان با محوریت بررسی مشکل تامین آب شهرک‌های صنعتی، اظهار کرد: برای توسعه بخش مرکزی باید انتقال آب از دریای خزر صورت پذیرد و با توجه به تایید مراجع ذیصلاح در مورد عدم مشکلات زیست محیطی، این انتقال می تواند با حفظ منافع خطه شمالی کشور، بخش مرکزی را نیز توسعه دهد.

آل بویه تصریح کرد: در شهرک های صنعتی استان بیش از ۶۹۰۰ هکتار زیر ساخت ایجاد کردیم که نیازمند ۳۴۰۰ لیتر آب هستیم ولی مجوز ۳۵۰ لیتر را داریم و این رقم اصلا قابل قبول نیست.دولت سرمایه گذاری زیادی از منابع ملی انجام داده است ولی این سرمایه بدون آب هدر می رود و باید با این نگاه از انتقال آب دفاع کنیم. این نگاه مربوط به استان سمنان نیست و نگاهی ملی است.

وی در ادامه گفت: همه چیز قابل انتقال است ولی اقلیم و زمین غیر قابل انتقال است.سمنان این مزیت بزرگ را داشته و در طول سال امکان کار وجود داشته و زمین نیز با متراژ بالا در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی سمنان با اشاره به سرمایه گذاری در بحث آب افزود: سرمایه گذار در بخش آب باید مختص این موضوع باشد و قطعا با سرمایه گذاری در این بخش توجیه اقتصادی نیز برای سرمایه گذار ایجاد می شود.

آل بویه عنوان کرد: نیاز کنونی ما ۴۵ میلیون متر مکعب آب در سال است و ما ضمانت خرید این حجم از آب را به سرمایه گذار می دهیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه ارزان ترین زمین های صنعتی در شهرک های صنعتی سمنان وجود دارد  گفت: قطعا با تامین آب در این زمین ها به قیمت واقعی زمین همچون دیگر استان ها رسیده و شهرک های صنعتی استان دوباره رونق می گیرد.

 

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share