بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 16 قرارداد راکد درشهرک های صنعتی استان قم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از بررسی و تعیین تکلیف 16 واحد صنعتی راکد در سطح شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان قم؛ امیرطیبی نژاد با این اعلام خبر اظهارداشت: در راستای سیاست‌های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی و به منظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی با حضور مدیران طرح ها و واحدهای راکد و داور مرضی الطرفین از طرف سازمان صنایع کوچک و با برگزاری جلسات مختلف اقدام به تعیین تکلیف ویا آزاد سازی زمین های بلا استفاده می شود.

وی برگزاری جلسات منظم داوری وحل اختلاف  را یکی از اقدامات موثر در فعال سازی واحدهای صنعتی راکد و غیر فعال دانست و افزود: در سطح شهرک‌های صنعتی متقاضیانی وجود دارند که علی رغم تحویل زمین طی سالیان طولانی هیچ گونه اقدامی برای احداث و یا به بهره برداری رساندن واحد مذکور نکرده اند در حالی که همین زمین ها متقاضیانی دارند که حاضرند به سرعت نسبت به احداث واحد صنعتی اقدام کنند.

وی بیان داشت: در این جلسات که با حضور نماینده مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار می‌شود، از صاحبان واحدهای صنعتی راکد دعوت و در راستای رفع مشکلات وفعال سازی آنها تلاش می‌شود.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 2 جلسه حل اختلاف در استان برگزار که در نشست اخیر تعداد 16 واحد صنعتی راکد با قاطعیت مورد بررسی قرار گرفت و تعیین تکلیف شدند.

وی با بیان اینکه عمده هدف این شرکت در تشکیل این‌گونه جلسات بررسی راه کارهای رفع مشکلات است، تاکید کرد: همواره بدنبال این بوده‌ایم تا با کار کارشناسی و با نگاه صرفاً حمایتی از پرونده‌ها در جلسه داوری مورد بررسی قرار گیرد تا در صورت عدم توانایی و اهلیت لازم افراد، نسبت به فسخ، اقدام و از تضییع حقوق بیت المال و سرمایه‌های دولتی راکد مانده جلوگیری شود.

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share