بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اتصال شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر به شبکه سراسری راه آهن

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: شهرستان شوشتر دارای 2 شهرک و یک ناحیه صنعتی است که در سال جاری بیش از 80 میلیارد ریال اعتبار بمنظور ایجاد و توسعه زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در این شهرکها و ناحیه صنعتی هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان " در شورای اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شوشتر که به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد، اظهار کرد:  تاکنون 126  فقره قرارداد واگذاری حق انتفاع اراضی صنعتی در این شهرستان با متقاضیان سرمایه گذاری انعقاد یافته که از این تعداد،  55  واحد تولیدی به بهره برداری رسیده است و این واحدها برای 738 نفر با سرمایه گذاری 643 میلیارد ریالی ایجاد اشتغال کرده اند.

محمدیان با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بین شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان و راه آهن زاگرس بیان کرد: بر مبنای این تفاهم نامه 50 میلیارد ریالی، شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر به شبکه سراسری راه آهن متصل خواهد شد و این اقدام جهشی فوق العاده در جذب سرمایه گذاران جدید و تسهیل شرایط صادراتی برای تولید کنندگان مستقر در این شهرک است.

وی تصریح کرد: چنانچه یک متقاضی سرمایه گذاری برای خرید زمین در شهرک های صنعتی اقدام کند و در چارچوب قرارداد این واگذاری صورت پذیرد  اما هیچ اقدامی در راستای ساخت و ساز و به بهره برداری رساندن واحد خود انجام ندهد بر اساس دستورالعمل، قرارداد فی مابین فسخ و در صورت داشتن متقاضی به او واگذار خواهد شد اگرچه این فسخ دارای پروسه ای است که مطابق قانون اجرایی می شود.

محمدیان ادامه داد: در راستای تأمین برق مورد نیاز شهرک های صنعتی خواستار همکاری بیشتر شرکت توزیع برق با واحد صنعتی پرشین کلر و همچنین شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر هستیم.

یادآور می شود پروژه های عمرانی اتصال شهرک صنعتی شماره 2 شوشتر به شبکه سراسری راه آهن، تأمین برق، تأمین فیبر نوری، ساخت، راه اندازی و تکمیل تصفیه خانه، آبرسانی به ناحیه صنعتی شعیبیه شوشتر، گاز رسانی به فاز اول شرکت پرشین کلر در سال جاری در شهرک ها و نواحی صنعتی شوشتر اجرایی شده و بخشی از آنها به اتمام رسیده اند. 

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share