بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست مشترک سازمان صنایع کوچک با کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی

نشست مشترک سازمان با کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی با حضور معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران جهت تامین منابع مورد نیاز اجرای پروژه ها و واحدهای صنعتی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی در این جلسه برنامه های این سازمان در وزارت صنعت، معدن و تجارت پیرامون خروج از وضعیت موجود در مرزهای صنعتی، معدنی و تجاری و تشریح مباحث متعددی جهت تأمین منابع مالی اجرای پروژه‌ها و کمک های بانک ها مطرح و تصمیماتی جهت بهبود وضعیت موجود اتخاذ شد.
در این نشست ضمن تاکید بر پی گیری تکمیل اخذ اسناد ثبتی و تفکیکی شهرک ها و نواحی صنعتی جهت اجرای آسان فرآیند تضمین به واحدهای صنعتی مقرر شد؛ بانک های خصوصی مهم، نحوه ارائه تسهیلات خرد به صنایع کوچک در سال 97 را مشخص و اعلام نمایند.
همچنین مقرر شد؛ فضاهای نمایشگاه های در اختیار بانک ها جهت اجرای طرح ایجاد و دسترسی آسان ذینفعان به کالای ایرانی در اختیار این سازمان قرار گیرد.
یکسان شدن متن قراردادهای صندوق ضمانت صادرات و صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از دیگر تصمیمات اتخاذ شده در این نشست بود.
علاوه بر این مقرر شد کارگروه مشترکی بین سازمان و بانک های خصوصی جهت ارائه طرح های و واحدهای دارای پتانسیل اخذ تسهیلات تشکیل گردد و نتایج حاصل از اقدامات به صورت دوره ای در جلسات کانون بررسی گردد.

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share