بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
در نشست مشترک معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک با مدیر عامل صندوق توسعه ملی تاکید شد؛ تسریع در اجرای تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط غیردولتی،

معاون‌وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران طی نشستی با مدیرعامل صندوق توسعه ملی بر تسریع در اجرای تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط غیردولتی تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی ، در راستای تأمین منابع مالی جهت اجرای ماموریت های مربوط به طرح های رونق صنایع و نوسازی و بازسازی، آنها جلسه مشترکی با مدیرعامل صندوق توسعه ملی برگزار گردید .
در این نشست صادق نجفی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ضمن تاکید بر تسریع در پرداخت تسهیلات مورد نیاز مربوط به استان کرمانشاه ، خواستار پیگیری های لازم پیرامون ابلاغ مصوبه هیات محترم وزیران شد.
همچنین در این نشست در راستای اجرای بند چ ماده 46 قانون برنامه ششم توسعه پیرامون پرداخت تسهیلات به صنایع کوچک و متوسط غیردولتی، از محل سپرده گذاری سالانه از ورودی صندوق توسعه ملی مقرر شد از طریق بانک های عامل(بانک ملی،ملت، تجارت و) تفاهمنامه پرداخت یک میلیارد دلار اقدام شود.
علاوه براین در این نشست مقررشد مکاتبه انجام شده توسط صندوق ملی با تمامی بانک های عامل پیرامون اجرای بند چ ماده 46 از صندوق اخذ و اقدامات لازم جهت تسریع و ارائه پاسخ بانک ها از سوی این سازمان بعمل آید.

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share