بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بهره برداری از 17 طرح عمرانی و صنعتی با اعتبار 590 میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان فارس در دهه فجر

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از بهره برداری از  17 طرح عمرانی و صنعتی با اعتبار 590 میلیارد ریال در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در دهه فجر امسال خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس ،احد فتوحی با تبریک 39سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت:از این تعداد 11طرح عمرانی و 6طرح صنعتی است که به میمنت این ایام به بهره برداری خواهند رسید.
وی با بیان اینکه  11 طرح عمرانی که دهه فجر امسال افتتاح می شوند، با هدف توسعه و تکمیل زیر ساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس اجرا شده است گفت: این طرح ها در بخش های توسعه شبکه های برق رسانی، آب رسانی و گازرسانی و همچنین زیر سازی و آسفالت معابر و تصفیه خانه فاضلاب با اعتباری افزون بر 77 میلیارد ریال عملیاتی شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس از مهمترین طرح های عمرانی را بهره برداری از مدول دوم تصفیه خانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز اعلام کرد و گفت:برای اجرای این طرح بیش از 35میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی از دیگر طرح های عمرانی قابل افتتاح در این ایام را احداث شبکه برق رسانی 20کیلوولت شهرک صنعتی کازرون ،تکمیل و احداث شبکه 20کیلوولت داخلی شهرک صنعتی زرین دشت،اجرای شبکه داخلی  20کیلوولت شهرک صنعتی فتح آباد مرودشت،احدات ترانس و برق رسانی به چاه آب آشامیدنی شهرک صنعتی استهبان ،احداث و تکمیل تصفیه خانه شهرک لار،زیرسازی و آسفالت شهرک قیروکارزین تکمیل شبکه آب ناحیه حسن لری و پشت سنگر لار،زیرسازی و آسفالت شهرک خرمبید،حفاری و تجهیز چاه آب پاسارگاد و اجرای شبکه گازرسانی بوانات اعلام کرد.


** اشتغالزایی برای 215 نفر در واحدهای جدید تولیدی فارس/بهره برداری از طرح سرمایه گذاری خارجی


فتوحی  در ادامه با اشاره به 6 طرح صنعتی تولیدی که در ایام دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسند نیز گفت: این طرح ها با سرمایه گذاری 513میلیارد ریالی بخش خصوصی ایجاد شده اند و با راه اندازی آنها برای 215نفر اشتغال ایجادمی شود.
وی از مهمترین این طرح ها را بهره برداری از بزرگترین مجموعه صنعتی تولید چسب و رزین‌های آلکیدی جنوب کشور با سرمایه گذاری افزون بر 215میلیارد ریالی در شهرک صنعتی بزرگ شیراز اعلام کردو گفت:با بهره برداری از این طرح که مجهز به جدیدترین خطوط تولید محصولات چسب و رزین صنعتی است برای 37نفر اشتغال ایجادمی شود.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس افتتاح مرحله نخست بزرگترین واحد فراوری  آبزیان جنوب کشور شامل خط تولید کنسرو را از دیگر طرح های صنعتی اعلام کرد که با سرمایه گذاری 150میلیارد ریالی و اشتغال 20نفری در شهرک صنعتی بزرگ شیراز آماده بهره برداری رسمی است.
فتوحی به بهره برداری از نخستین واحد تولیدی در شهرک صنعتی  سروستان 2به میمنت این ایام اشاره کرد و گفت:این واحد سلولزی در زمینه تولید انواع دستمال کاغذی است که با سرمایه گذاری 4.5میلیارد ریالی و اشتغال زایی 50نفری افتتاح و راه اندازی خواهدشد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس همچنین از بهره برداری طرح سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی تنگ حنا نی ریز در ایام دهه مبارک فجرخبردادوگفت:طرح فراوری و کنسانتره کرومیت با مشارکت 1میلیون دلاری  سرمایه گذار چینی و اشتغالزایی 35نفری نیز آماده افتتاح است.

وی طرح های تولیدمخازن پلی اتیلن و سردخانه و بسته بندی میوه جمعا با سرمایه گذاری بیش از 60میلیارد ریالی و اشتغال 73نفری را از دیگر واحد هایی اعلام کرد که در ایام دهه مبارک فجردر شهرک صنعتی بزرگ شیراز راه اندازی و به بهره برداری می رسند.

 
 
 
 
   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share