بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سمینار آموزشی آشنایی واحد های صنعتی استان مرکزی با مبانی ارزیابی شرکت های دانش بنیان برگزار شد

سمینار آموزشی نحوه آشنایی واحد های صنعتی کوچک و متوسط استان مرکزی با مبانی ارزیابی و احراز صلاحیت شرکت های دانش بنیان در مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیر عامل هدف از برپایی این سمینار  که مسوولان صنعتی و اجرایی استان نیز درآن حضور داشت را آشنایی مدیران واحد های صنعتی با چگونگی و شرایط های حمایت معاونت علمی و فن آوری رییس جمهوری از طرح های دانش بنیان عنوان کرد.

وی افزود: ارزیابان شرکت های دانش بنیان در این جلسه راه کارها و شرایط حمایت های مختلف از صنایع کوچک و متوسط را به شرکت کنندگان ارائه دادند‌ .

وی تاکید کرد: استفاده از تکنولوژی و علوم به روز در تولید در کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری و بالا رفتن میزان صادرات در بازار های بین المللی نقش کلیدی دارد که شرکت های دانش بنیان حلقه واسط میان تولید و تکنولوژی هستند.

وی اظهار داشت: شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی آمادگی لازم برای هر گونه حمایت از واحد ها یی که از خدمات شرکت های دانش بنیان بهره مند می شوند را دارد و در این خصوص برنامه ریزی های علمی و تخصصی صورت گرفته است.

   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share