بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تعیین تکلیف 58 هکتار از اراضی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اذربایجان غربی ازتعیین تکلیف 58 هکتار دیگر از اراضی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه با تصویب کمسیون ماده 21 استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی، احسان جوی با بیان اینکه شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه با مساحت مصوبی بالغ بر 860 هکتار بعنوان بزرگترین شهرک صنعتی استان از اهمیت شایانی در توسعه صنعتی در سالهای آتی می تواند داشته باشد، اظهار داشت: مسائل مربوط به این شهرک با الویت پیگیری می شود و اخیرا نیز با مصوبه کمسیون ماده 21 استان مشکل 58 هکتار از اراضی این شهرک صنعتی رفع گردید.

وی در ادامه افزود:حل موضوع معارض از 22 هکتار ، اخذ مصوبه تملک بخشی از معارضین ، پیگیری اخذ اسناد مالکیت ، حل مشکل زیست محیطی بخشی از اراضی این شهرک صنعتی از جمله اقداماتی است که در یکسال اخیر و با هدف رفع مشکلات موجود و  آماده سازی بستر مناسب برای جذب سرمایه گذاری انجام یافته است.

جوی با بیان اینکه ، تکمیل زیر ساختهای این شهرک صنعتی در دستور کار شرکت استانی قرار گرفته است، تصریح کرد: با تأمین اعتبار برای پروژه های پیش بینی شده امیدواریم بزودی شاهد کامل تر شدن امکانات زیرساختی شهرک صنعتی شماره 3 ارومیه باشیم.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی در ادامه اظهار امیدواری کرد: با تبدیل شدن این شهرک به شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی که به تصویب هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران رسیده است با جذب سرمایه گذاری خارجی در آن بتوان قدمهای اساسی جهت جذب سرمایه گذاری های خارجی در حوزه صنعت استان برداشت که منجر به توسعه صنعتی و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهد شد.

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share