بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی خبر داد: تکمیل زنجیره کشتی‌سازی با احداث شهرک تخصصی صنایع دریایی بندرعباس

معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور گفت: شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس در راستای تکمیل زنجیره صنعت کشتی‌سازی و صنایع فراساحل همزمان با دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی هرمزگان، فتحعلی محمدزاده امروز در بازدید از محل احداث شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس با تاکید بر ضرورت آماده‌سازی زیرساخت‌های این شهرک، اظهار داشت: آماده‌سازی بستر استقرار و فعالیت صنایع در این شهرک از سیاست‌های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی است.
وی در ادامه افزود: این شهرک با هدف توسعه صنایع دریایی و تکمیل زنجیره تولید صنایع دریایی و کشتی‌سازی در منطقه ویژه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل بندرعباس تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون فنی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی، مساحت شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی بندرعباس را 220 هکتار عنوان کرد و تصریح کرد: عملیات انتقال خطوط برق و زیرساخت‌های مورد نیاز در این شهرک برای استقرار صنایع وابسته به صنعت کشتی‌سازی در دست احداث است.
سید امیر امیری‌زاد مدیرعامل شهرک‌های صنعتی هرمزگان نیز در این بازدید با تاکید بر جدیت شرکت شهرک‌های صنعتی برای سرعت بخشیدن به عملیات ایجاد زیرساخت این شهرک، اظهار داشت: طبق برنامه زمانبندی زیرساخت‌های فاز نخست شهرک صنعتی تخصصی صنایع دریایی اوایل سال آینده، بهره‌برداری و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

   1396/11/14

Rating: 0/10 ( 0 )
Share