بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
سند تفکیکی شهرک صنعتی دهلران پس از 17 سال صادر شد

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: در راستای فراهم کردن زیرساخت های تولید و حمایت از سرمایه گذاری در استان 274 برگ سند تفکیکی شهرک صنعتی دهلران به مساحت 150 هکتار پس از 17 سال دریافت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: مجموعه مدیریت این شرکت با تدابیر و اتخاذ راهکارهای قانونی و سیر مراحل کارشناسی و با رایزنی های صورت گرفته و جلسات مکرر با اداره ثبت اسناد و املاک استان علاوه بر اخذ اسناد تفکیکی شهرک صنعتی دهلران به مساحت 150 هکتار سند تفکیکی شهرک صنعتی دره شهر به مساحت 42 هکتار نیز در سال جاری اخذ شد.

وی افزود: طی فرآیند سه ساله تا پایان سال 96 مجموعا 370 هکتار اسناد تفکیکی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان صادر شده که از ابتدای تاسیس شرکت تا سال 93 دارای رشد 300 درصدی می باشد.

دارایی یادآور شد: اخذ نشدن اسناد مالکیت تفکیکی مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی برای سرمایه گذاران و واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی بوجود می آورد و در صورت عدم اخذ اسناد تفکیکی زمینه از بین رفتن فرصت سرمایه گذاری و نبود امنیت واحدهای تولیدی در استان را فراهم می کند.

وی تاکید کرد: واحدهای صنعتی در این شهرک ها و نواحی که دارای پروانه بهره برداری هستند با مراجعه به واحدهای برنامه ریزی و سیر مراحل قانونی نسبت به دریافت سند تک برگ واحدهای صنعتی خود اقدام کنند.

دارایی اظهار کرد: یکی از خواسته ها و مطالبات مدیران واحدهای تولیدی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی استان اخذ اسناد تفکیکی است که با دستیابی به این مهم رضایتمندی صنعتگران استان فراهم می شود.

مدیر عامل شرک شهرک های صنعتی ایلام گفت: این مهم می تواند گره گشای مشکلات بانکی واحدهای صنعتی در خصوص اخذ تسهیلات و ترهین محل اجرای طرح و وثیقه قرار دادن سند مالکیت واحدهای تولیدی باشد.

وی یادآور شد: با توجه به اهمیت صدور اسناد تفکیکی برای تسریع و تسهیل فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی بهره‌بردار دارای مشکلات بانکی در خصوص اخذ تسهیلات و وثیقه قرار دادن سند مالکیت دارند، طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده در سال جاری نیز با همکاری اداره کل ثبت استان، به دنبال اخذ سند تفکیکی بخش دیگری از اراضی شهرکها و نواحی صنعتی استان هستیم.

 

 

   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share