بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نشست هم اندیشی واحدهای صنایع شیمیایی صادرات گرا استان ایلام

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام از برگزاری نشست هم اندیشی واحدهای صنایع شیمیایی صادرات گرا استان خبرداد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام دارابی اظهار داشت: این نشست در راستای اجرای برنامه های حمایتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و به منظور حمایت از صادرات غیرنفتی و شناسایی نیازهای صادراتی و دارای پتانسیل صادرات و با حضور مدیران واحدهای صنعتی شیمیایی استان برگزار شد.

دارایی با اشاره به این که طبق برنامه‌های تعیین شده در اقتصاد مقاومتی برای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، عنوان داشت: یکی از مهمترین این برنامه ها هدف‌گذاری دو میلیارد دلاری برای صادرات صنایع کوچک و متوسط کشور است.

وی با بیان اینکه در استان ایلام امکان تولید، صادرات و دسترسی به بازارهای داخلی و خارجی به صورت همزمان فراهم است، افزود: وضعیت صادرات در مرز مهران روند صعودی دارد و هیچ مشکلی در زمینه صادرات کالاها از این مرز به کشور عراق نداریم ضمن اینکه تلاش شده است که با ایجاد امکانات رفاهی برای تجار و بازرگانان، امر صادرات در این مرز تسهیل شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی ایلام بیان داشت: هدف از برگزاری این نشست را شناسایی چالشها و مشکلات صادراتی واحدهای صنعتی به تفکیک رشته گروه و همچنین حمایت های لازم برای افزایش صادرات عنوان کرد.

دارایی عدم اظهار بار توسط گمرک استان، نوسان قیمت بالای مواد اولیه، تفاوت نرخ قیمت فروش در داخل و خارج پتروشیمی ها، وجود واسطه ها در صادرات، نبود بازاریابی منظم در کشور عراق و قیمت تمام شده محصولات را از مهمترین مشکلات واحدهای شیمیایی صادرات گرای استان دانست.

وی ضمن اشاره به تفاهم نامه فی مابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و صندوق ضمانت توسعه صادرات، از برگزاری جلسه با مدیران این صندوق در آینده نزدیک خبر داد.

در پایان مدیران واحدهای شیمیایی استان ضمن تشکر از شرکت شهرکهای صنعتی استان برای تشکیل این نشست، مشکلات، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را برای تسهیل در صادرات مطرح کردند.

   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share