بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
رفع مشکل قضایی 104واحد صنعتی در البرز

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با بیان اینکه راه اندازی شعب ویژه قضایی برای رسیدگی به مشکلات واحدهای صنعتی ضروری است ، گفت: با صلاحدید دستگاه قضایی مشکل مالکیت اراضی مربوط به 104واحد صنعتی در مشکین دشت و گرمدره مرتفع شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز،حاجی‌رضا شاکرمی روز چهارشنبه در بازدید از شرکت تحقیقاتی و تولیدی سیناژن شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس البرز افزود: دراجرای منویات مقام معظم رهبری برای رفع مشکلات قضایی صنعتگران باید حمایت قانونی از سرمایه گذاری قانونمند بخش خصوصی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه ایجاد شرایط پایدار اشتغال در دستور کار دستگاه قضایی استان البرز قرار دارد، گفت: سیستم قضایی این استان طبق مصوبات ستاد پیگیری سیاست گذاری اقتصاد مقاومتی در راستای رفع مشکلات واحد های صنعتی اقدام می کند.
شاکرمی با بیان اینکه بسیاری از موانع سر راه واحد های صنعتی با پیگیری های قانونی حل می شود، اظهار داشت: دستگاه قضایی با ورود خود می تواند در راستای پیگیری مطالبات به حق برخی از دستگاه های صنعتی اقدام کند.
وی اظهار داشت: دستگاه قضایی تمام توان خود را برای بهبود شرایط واحد های تولیدی بکار می گیرد و در این زمینه از ادارات و سازمان های مربوطه درخواست همکاری دارد.
وی از رفع مشکل قضایی 52 واحد صنعتی در ناحیه صنعتی داشلیجه مشکین دشت فردیس خبرداد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: 52 واحد صنعتی در گرمدره کرج این مشکلات را داشتند که با همکاری جهاد کشاورزی و اداره کل بازرسی ، اطلاعات ، جلسات کمیته قضایی و استانداری با ارائه راهکار مشکلات انها مرتفع شد.
شاکرمی افزود: اگر این تفسیرهای قانونی و راهکارهای قانونی ایجاد نمی شد ممکن بود این واحدها با مشکلات بسیار سختی برخورد کنند ممکن بود مطابق قانون تخریب شود.
قضات استان البرز از تعدادی واحدهای تولیدی صنعتی شهرک صنعتی سیمین دشت فردیس بازدید کردند.
استان البرز بیش از 3 هزار و500 واحد تولیدی صنعتی فعال دارد

   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share