بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
40 هیئت خارجی از شهرک های صنعتی قزوین دیدن کردند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: امسال ۴۰ هیئت خارجی از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی از شرکت های صنعتی استان بازدید کردند و با توانمندی های تولیدی قزوین آشنا شدند.

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین، " حمیدرضا خانپور" در دیدار با نماینده وزارت امور خارجه در قزوین در خصوص معرفی توانمندی های صنعتی و تولیدی استان به سایر کشورها برای بازاریابی اظهارداشت: یکی از کارهای ما کمک به بازاریابی و فروش محصولات تولیدی است که در این راستا نمایشگاهی از توانمندیهای صنعتی استان درشهرک صنعتی کاسپین برپا شده و هر میهمانی که وارد استان می شود معمولا از این نمایشگاه دیدن می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین تصریح کرد: در سال جاری بیش از ۴۰ هیئت خارجی از جمله کشورهای کره جنوبی، عراق، روسیه، موریتانی، آفریقای جنوبی، چین، اندونزی، ترکیه، فرانسه، آلمان، از شهرک ها و نواحی صنعتی استان دیدن کردند.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها ۴ تفاهم نامه با کشور کره جنوبی امضاء شد تا برای انتقال تکنولوژی، تبادل دانش و بسترسازی برای اجرای طرح های مشترک و سرمایه گذاری مهیا شده است.

خانپور بیان کرد: در حال حاضر ۵ طرح با مشارکت سرمایه گذاران در شهرک های صنعتی استان در حال اجراست که بیش از ۳۵۰ میلیون دلار در آنها سرمایه گذاری شده و با تکمیل آنها برای ۳ هزار نفر شغل جدید ایجاد خواهد شد.

   1396/11/12

Rating: 0/10 ( 0 )
Share