بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
برگزاری تور قضایی در شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی البرز گفت: تور صنعتی بازدید مقامات قضایی البرز از شهرک صنعتی سمین دشت با حضور رئیس کل دادگستری استان و دادستان کرج و روسای کل محاکم قضایی استان برگزار شد.
جهانگیر شاهمرادی با بیان این که این بازدیدها از شهرک‌های صنعتی استان توسط مقامات قضایی البرز ادامه دارد، افزود : این تور صنعتی با حضور قضات و مدیران اجرایی برای آشنایی با مشکلات واحدهای صنعتی برگزار شده است.
وی با اشاره به امنیت پایدار کشور،اظهار داشت: این امر موجب شده ،رغبت سرمایه گذاران خارجی برای مشارکت در طرح های اقتصادی ایران و البرز بیشتر شود.
وی با اشاره به این که در سالجاری از کشور خارجی هیات های متعددی برای سرمایه‌گذاری در استان وارد شدند، گفت : این امر به سبب وجود امنیت در کشور و استان البرز است.
در ادامه احمد فاضلیان رئیس دادگستری کل استان البرز با بیان این که هرچه میزان اشتغال بیشتر شود، جامعه امن تر است، اظهار کرد : برای توسعه صنعتی کشور بحث امنیت سرمایه‌گذاری مطرح است.وی گفت : یکی از سیاست های دستگاه قضا حمایت همه جانبه از بخش تولید، صنعت، خدمات و کشاورزی است.
وی با بیان این که در استان البرز ظرفیت خوبی در بخش صنعت وجود دارد، ادامه داد: با وجود مشکلات متعدد درپیش روی صنعتگران، صنایع در البرز فعالیت خوبی دارند.
همچنین حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی کرج گفت: در قوانین مختلف نقش قوه قضاییه برای حمایت از بخش تولید و سرمایه‌گذاری مشخص شده است.
وی با اشاره به این که کمیته حمایت قضایی برای رسیدگی به اختلافات فعالان بخش اقتصادی تشکیل شده است،گفت: در حال حاضر پرونده رسوبی مربوط به بخش صنعت و تولیدی در استان وجود ندارد.

   1396/11/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share