بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شهرکها و نواحی صنعتی خمینی شهر بستر مناسبی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی است

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان در گفت و گو با صدا و سیمای مرکز استان اصفهان با تشریح اقدامات انجام شده جهت تامین امکانات نواحی صنعتی حوله بافی و صنایع غذایی این شهرستان، از آمادگی این نواحی جهت استقرار واحدها و کارگاه های صنفی مزاحم شهری فعال در زمینه های حوله بافی و صنایع غذایی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان اصفهان، محمد جواد بگی با اشاره به آغاز پروژه گازرسانی ناحیه صنعتی حوله بافی و عقد قرارداد با شرکت مخابرات به منظور اجرای پروژه فیبر نوری در شهرک برق و الکترونیک و سایر پروژه های زیر ساختی با هزینه ای بالغ بر43 میلیارد ریال تاکید کرد:  شهرکها و نواحی این شهرستان با توجه به تکمیل امکانات  و نزدیکی به کلانشهر اصفهان به بستر مناسبی برای سرمایه گذاری تبدیل شده است.     

محمد جواد بگی  همچنین از افزایش  تامین آب شرب ناحیه صنعتی صنایع غذایی با حمایت اداره آب و فاضلاب شهرستان خمینی شهر خبر داد و افزود: با توجه به نیاز صنایع غذایی با آب سالم  و بهداشتی، اقدامات مناسبی در این زمینه انجام شده است.  

وی همچنین از بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی و ساختمان اداری و ساختمان نگهبانی شهرک برق و الکترونیک در سال 97  خبرداد و از سرمایه گذاران خواست با بهره مندی از امکانات موجود بستر مناسبی جهت اشتغال در این شهرستان ایجاد نمایند.

 

   1396/11/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share