بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
ضرورت مصرف بهینه گاز بمنظور تامین پایداری آن برای تولید

همزمان با بارش برف در اکثر مناطق کشور و کاهش دمای هوا و افزایش میزان مصرف گاز، جلسه ای به منظور هماهنگی و پیشگیری از افت فشار گاز ومدیریت بهینه مصرف در استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران ، دراین جلسه که با حضور امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ،الماسی مدیرکل بحران استانداری تهران و مدیران آبفا،شرکت گاز ، پالایش و پخش فرآورده های نفتی و رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان برگزار شد، رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران اظهار کرد :با توجه به برودت هوا وادامه این سرما از مردم انتظار داریم تا در مصرف گاز با رعایت الگوهای درست مصرف ،در تأمین آن برای صنعت تولید کمک کنند.

شاهپور قنبری افزود:مردم همیشه با کمک های خود در همه مراحل سخت و مهم کاری کردند تا بتوانیم از این مراحل عبور کنیم واکنون نیز برای آنکه برای تامین گاز صنایع به مشکل برنخوریم بازهم مردم ما ،با درست مصرف کردن باید به صنعت کمک کنند ،تا چرخ صنعت به مدد کمک مردم همیشه پایدار باشد.

رئیس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی تهران گفت:در این راستا تا کنون نیز با مدیریت درست توسط صاحبان صنعت و مردم برای کارخانجات مشکلی پیش نیامده و انتظار میرود با همت مردم در این راستا کارگران کارخانجات دچار مشکل نشود.

   1396/11/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share