بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
توسط شرکت شهرک های صنعتی کرمان انجام شد: برگزاری کارگاه آموزش عارضه یابی سریع بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی کرمان از برگزاری گارگاه آموزشی عارضه یابی سریع بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط استان توسط این شرکت با همکاری مرکز مطالعات و پژوهش های اقتصادی اتاق بازرگانی کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان کرمان، "  مهدی سلطانی راد" با تشریح اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی،  اظهار کرد: کارگاه مذکور با رویکرد شناسایی ، اولویت بندی و حل مسئله  به منظور رفع عارضه های صنایع استان بویژه صنایع کوچک و متوسط برگزار شد تا بخشی از نیاز مدیران واحد های صنعتی در این حوزه ها، مرتفع شود که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز مواجه شد.

سلطانی راد با اشاره به حمایت های نرم افزاری از واحدهای صنعتی توسط حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی کرمان بیان کرد: : در  راستای برطرف نمودن نیاز های آموزشی واحد های صنعتی 50درصد از هزینه شرکت در دوره برای واحد های صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان توسط شرکت متقبل شده است تا بدین ترتیب واحدهای صنعتی موفق به بهره مندی بیشتر از این ظرفیت شوند.

وی اظهار امیدواری کرد اقدامات حوزه معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی کرمان در زمینه آموزش، بخشی از مشکلات و موانع تولید واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را مرتفع سازد.  

   1396/11/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share