بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
هجدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی در اراک برگزار می شود

 مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی گفت: با حمایت های این شرکت هجدهمین کنفرانس  تخصصی ملی جوش و بازرسی ایران در اراک به زودی برگزار می شود‌ .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی مصطفی آمره مدیرعامل در دیدار با دبیر اجرایی و علمی  این کنفرانس گفتبرپایی این کنفرانس در اراک فرصت طلایی و مناسب برای آشنایی نخبگان، اساتید و صنعت گران  دیگر استان ها با ظرفیت  های بالای صنعتی استان  مرکزی است.

وی تاکید کردوجود خوشه های صنعتی تخصصی از جمله خوشه سازندگان تجهیزات نفت، گاز پتروشیمی و تجهیزات نیروگاهی در استان فرصت مناسبی برای تعاملات ملی و بین المللی با دیگر واحد های صنعتی است و این شرکت تمام حمایت های لازم برای شرکت این خوشه در نمایشگاه های بین المللی و پنل های تخصصی را به عمل می آورد.

در ادامه این نشست مهندس نعمت زاده دبیر اجرایی کنفرانس  گفت: استان مرکزی با توجه به جایگاه تخصصی در صنعت کشور از ظرفیت های بالایی در این خصوص برخوردار است.

وی افزود: در هجدهمین کنفرانس ملی جوش و بازرسی پنج مقاله خارجی ارائه می شود و برپایی این جلسه نقش بسزایی در آشنایی هر چه بیشتر  شرکت کنندگان با واحد های صنعتی استان مرکزی دارد

   1396/11/11

Rating: 0/10 ( 0 )
Share