بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
نظارت بر ساخت‌ و سازها در شهرک‌های صنعتی قزوین تشدید می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در راستای ارتقاء کیفیت ساخت و ساز‌های واحدهای صنعتی، کار نظارت بر ساخت وسازها در شهرک‌های صنعتی استان قزوین تشدید می‌شود.

بنابرگزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین " حمیدرضا خانپور " در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان قزوین گفت: ساخت و سازهای طرحهای صنعتی و پروژه‌های عمرانی و زیربنایی درشهرکها و نواحی صنعتی بر اساس اصول و ضوابط قانونی اجراء و ساخته می شود و شرکت شهرک‌ها برای ارتقاء کیفیت این پروژه‌ها، مستقیما بر آنها نظارت دارند تا  تخلفاتی در این زمینه صورت نگیرد.

وی بیان کرد: تمامی ساخت و سازهای واحدهای صنعتی از مرحله عقد قرارداد در شهرک‌های صنعتی  زیر نظر مستقیم این شرکت و با ضوابط و اصول  ایمنی ، بهداشت ، محیط زیست و انرژی (HSEE) احداث شده و در صورت  عدم رعایت اصول ساخت و ساز پایان کار ساختمانی صادر نمیشود و باید با همکاری انجمن شرکت های ساختمانی و تاسیساتی و سازمان نظام مهندسی و نظارت عالیه این شرکت از تخلفات احتمالی جلوگیری شود.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین تصریح کرد: در حال حاضر 330 طرح صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان در مرحله ساخت و ساز  (دیوارکشی، نصب سوله ، نصب ماشین آلات ) می باشند.

در ادامه محمد مهدی مدنی رئیس هیئت مدیره انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی استان آمادگی پیمانکاران استانی را در اجرای پروژه های عمرانی و همچنین ساخت و نظارت کارخانجات صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی را خبر داد.

 

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share