بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
انعقاد تفاهم نامه همکاری فعالان صنعت سنگ با بخش خصوصی سنگ اسپانیا

به گزارش روابط¬عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان قم؛ امیر طیبی نژاد در این رابطه اظهارداشت: برای نخستین بار کنفدراسیون صادراتی سنگ ایران با خوشه سنگ پیدرا و شرکت حمل و نقل هانزوی اسپانیا تفاهم¬نامه همکاری امضاء کردند.
وی با اشاره به اهداف بلند مدت سازمان صنایع کوچک وشهرک های صنعتی ایران برای حمایت تولیدکنندگان داخلی بیان داشت: یکی از موضوعاتی که همواره مورد تاکید مسوولان قرار گرفته و بعنوان راهبردی در بخش صنعت معرفی شده است، ارتباط بیشتر فعالان خوشه های کسب وکار داخل کشور با طرف های خارجی با هدف توسعه بازار های جدید و عرضه محصولات ایرانی به بازارهای صادراتی است.
طیبی نژاد به پتانسیل بالای فعالان خوشه های کسب و کار استان بخصوص خوشه سنگ قم در کشور اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه شاهد هستیم که حضور فعالان خوشه سنگ قم در کنفدراسیون صادراتی سنگ کشور توانسته است فضای جدید را برای این بخش از صنعت کشور باز کند.
وی ایجاد فرصت های جدید صادرات محصولات ایرانی به کشورهای همسایه توسط کنفدراسیون صادراتی سنگ را نمونه ای از دستاوردهای مهم ارزیابی کرد و افزود: در همین راستا کنفدراسیون صادراتی سنگ ایران در زمینه صادرات سنگ به بازارهای بین المللی، طی سفر به کشور اسپانیا و مذاکر با بخش خصوصی این کشورتوافقات خوبی بدست آمد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم انعقاد دو تفاهم نامه همکاری با طرفهای اسپانیایی را از عمده ترین دستاوردهای این سفر برشمرد و گفت: تفاهم¬نامه اول، ایجاد همکاری فنی و علمی بین خوشه سنگ پیدرا اسپانیا و کنفدراسیون صادراتی سنگ ایران است که بر اساس آن توسعه برنامه ها و پروژه¬های پژوهشی و نوآوری، تأمین خدمات تکنولوژیکی، تبادل اطلاعات فنی و علمی و اجرای مشترک فعالیت های رشد، آموزش و کارآموزی بین دو کشور گسترش خواهد یافت.
وی ادامه داد: در دومین تفاهم¬نامه که با شرکت حمل و نقل بین¬المللی هانزوی اسپانیا منعقد گردید دو طرف بر ضرورت انجام خدمات لجستیکی به منظور حمل و نقل و توزیع محصولات کنفدراسیون صادراتی سنگ ایران در کشور اسپانیا تاکید کردند.
طیبی نژاد تصریح کرد: بر اساس این تفاهم نامه مطالعات و مدیریت اسناد قانونی معاملات محصولات ایران در کشور ایران و اسپانیایی، حمل و نقل سریع- امن و ارزان، بسته بندی استاندارد، تضمین قیمت و تسریع در انجام امورگمرکی و انبارداری در دو کشور مورد تاکید قرار گرفته است.

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share