بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خبر داد: مدرسه تخصصی کفش در مشهد فعال شد

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی گفت: به همت انجمن تولیدکنندگان کفش مشهد و با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان و حمایت این شرکت نخستین مدرسه تخصصی کفش ایران در مشهد فعال شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی،"مجید علیخواه" اظهار کرد : این مدرسه کفش در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 مشهد توسط شبکه فراگیر خوشه کفش به نام انجمن تولیدکنندگان کفش مشهد راه اندازی و توسط 'یونیدو' سازمان توسعه صنعتی ملل متحد با هزینه 10 میلیارد ریال با ماشین آلات روز تجهیز شده است.
 

وی افزود: راه اندازی این مدرسه به توانمندسازی واحدهای تولیدی کفش، استانداردسازی و ارتقای کیفی صنعت کفش در طراحی و تولید کمک می کند و منجر به اشتغالزایی هر فرد آموزش دیده با هزینه اندک می شود.
 

علیخواه ادامه داد: هم اینک در مدرسه کفش مشهد 30 نفر از تولیدکنندگان در بخش طراحی و 20 نفر در بخش آموزش تولید کفش مشغول آموزش هستند و مربیان کارآزموده در این مدرسه تدریس می کنند و در صورت تامین بودجه مقرر شده مربیان غیرایرانی از ایتالیا نیز به این مدرسه آمده و به تولیدکنندگان کفش آموزش دهند.
 

وی عنوان کرد: میزان تولید کفش خوشه مشهد در سال 40 میلیون جفت و ارزش سرمایه گذاری آن 14 هزار میلیارد ریال است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ارزش سالانه صادرات خوشه کفش مشهد 20 میلیون دلار و مقاصد صادراتی آن کشورهای افغانستان، عراق، ترکمنستان و تاجیکستان می باشد.
در پایان گفتنی است 20 خوشه صنعتی، 38 شهرک و ناحیه صنعتی، 6 هزار واحد صنعتی و 20 برند شناخته شده ملی و جهانی در خراسان رضوی فعالیت دارند.

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share