بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
11 شهرک و ناحیه صنعتی درخوزستان تقاضا محور نیستند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت:11 شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان تقاضا محور نیستند و هزینه های زیادی را به این شرکت تحمیل می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان، " اخلاق محمدیان" بیان کرد: این شهرک ها و ناحیه های صنعتی به دلیل اینکه تقاضایی برای سرمایه گذاری و تولید در آنها انجام نمی شود هزینه هایی را برای شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از ایجاد زیرساخت تا نگهداری ایجاد کرده اند.
 

وی با بیان اینکه آغاجاری، زیدون، شاوور، لالی و هویزه از جمله مناطقی در خوزستان هستند که شهرک ها و ناحیه های صنعتی بدون تقاضای سرمایه گذاری دارند گفت: می توان در شهرک های صنعتی بدون تقاضا برای تولید انرژی های تجدید پذیر مثل تولید انرژی از خورشید استفاده کرد.
 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان افزود:بیشترین تقاضای سرمایه گذاری در شهرک ها و ناحیه های صنعتی اهواز، آبادان و دزفول انجام می شود.
 

وی در ادامه اظهارکرد:کمبود زمین در شهرک های صنعتی تقاضا محور،وجود موانع بر سرراه سرمایه گذاری،تعدد شهرک های صنعتی با مساحت کم در خوزستان و صادرنکردن مجوز زیست محیطی شهرک صنعتی شماره پنج اهواز از جمله مشکلات در حوزه شهرک های صنعتی خوزستان است.
 

محمدیان افزود: همچنین به شهرک های صنعتی بیش از یک مگاوات برق تخصیص داده نمی شود و باید برای برخورداری از میزان برق بیشتر به ویژه در فصل تابستان صنعتگر هزینه زیادی را به شرکت برق پرداخت کند.
 

وی گفت:از راه های ایجاد اشتغال و رونق سرمایه گذاری تاسیس کارگاه های تولیدی و صنایع کوچک است که هم اکنون در شهرک صنعتی شماره چهار اهواز این کار انجام می شود و برای توسعه این شهرک نیاز به 20 هکتار زمین است.
 

وی افزود: در چهار سال گذشته سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی خوزستان 68 درصد رشد یافته و امسال 132 قرارداد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی های خوزستان انجام شده است.

   1396/11/9

Rating: 0/10 ( 0 )
Share