بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اجرای خط انتقال و پست 20/ 63کیلو ولت در شهرک صنعتی عباس آباد

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی تهران از اجرای خط انتقال و پست  20/63 کیلو ولت دوم در شهرک صنعتی عباس آبادخبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی تهران، “سید مصطفی هاشمی” با اعلام این خبراظهار کرد: با توجه به مشکل اساسی تامین برق واحدهای صنعتی تعدادی از شهرک ها و نواحی صنعتی استان موضوع احداث پست برق دائم 20/63 کیلو ولت شهرک صنعتی عباس در دستور کار قرار گرفت.

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی تهران افزایش بهره وری، کاهش آلودگی محیط زیست، استفاده از سوخت طبیعی گاز و همچنین افزایش پایداری شبکه  برق را از جمله مهم‌ترین مزیت‌های احداث این نیروگاه‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دانست.

وی با اشاره به احداث نیروگاههای برق مولد مقیاس کوچک گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت و برای تامین برق پایدار و مطمئن واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، نسبت به استقرار چندین واحد نیروگاه مقیاس کوچک اقدام شده است.

معاون فنی شرکت شهرکهای صنعتی تهران تصریح کرد: تاکنون 55 نیروگاه با ظرفیت تولید بیش از 667 مگاوات به متقاضیان در شهرکها و نواحی صنعتی استان واگذار شده که در حال حاضر 6 نیروگاه با ظرفیت 42 مگاوات به  بهره برداری رسید و بقیه این نیروگاهها در مرحله ساخت وساز و یا خرید دستگاه هستند.

هاشمی افزود:با اقدامات انجام شده توسط این شرکت و تعهد شرکت برق منطقه ای تهران انتظار میرود تا اسفند ماه سال جاری تامین برق شهرک صنعتی عباس آباد تا 40 مگاوات انجام گردد.

یادآورمی‌شودشهرک صنعتی عباس آباد، یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی کشور با مساحت بیش از 1029 هکتار در شهرستان پاکدشت واقع شده است. در حال حاضر 1650 واحد صنعتی در این شهرک به بهره برداری رسیده که بیش از 17000 نفر اشتغال زایی شده است و در زمینه مواد فلزی و ریخته گری ، کانی غیر فلزی ، غذایی ، برق الکترونیک ،نساجی و پوشاک ، شیمیایی ، سلولزی سهم قابل توجهی از بازار مصرف داخلی و صادرات را به خود اختصاص می دهند.

 

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share