بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید استاندار از شهرک های صنعتی استان بوشهر

استاندار بوشهر در نشست با فعالان اقتصادی و صنعتی  تنگستان به حل مشکلات حوزه سرمایه گذاری در این شهرستان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی بوشهر، عبدالکریم گراوند با تاکید بر عملیاتی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی در تنگستان اظهار داشت: امروز حوزه اقتصاد پاشنه آشیل کشور است و  نیاز است برای حل مشکلات این حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی عملیاتی شود.

وی بر  استفاده از همه ظرفیت‌های مدیریتی برای برطرف شدن مشکلات حوزه اقتصاد و تولید تاکید کرد و افزود: از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مدیریتی در برطرف کردن مشکلات حوزه تولید و اقتصاد استفاده می‌شود و مدیران باید راهکارهای اجرایی را مورد توجه قرار دهند.

گراوند با بیان اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی تسهیل‌گر و رفع کننده موانع هستند گفت: باید بسترهای لازم در رونق تولید و اقتصاد و طرح‌های اشتغال‌زایی در شهرستان‌ها فراهم شود تا بخش خصوصی به برنامه‌های خود جامه عمل بپوشاند.

وی، مسئولان را خادمان بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران دانست و تاکید کردشهرستان تنگستان دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه‌های آبزیان، شیلات، کشاورزی، تجارت دریایی و گردشگری است که با این قابلیت‌ها جایز نیست جوانان از بیکاری و نبود اشتغال گلایه داشته باشند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی بوشهر نیز در این نشست با بیان اینکه تولیدکنندگان فعالانه در پی فعالیت و تولید  هستند افزود: باید موانع بانکی,بیمه ای پیش روی فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان برداشته شود تا بسترهای کسب و کار و فضای اشتغال برای جوانان فراهم شود.

مهدی صفوی همچنین برای ارتقاء سطح کیفی ناحیه صنعتی بنه گز و ایجاد زیرساخت ها خواستار افزایش اعتبارات عمرانی شد.

استاندار بوشهر قبل از برگزاری این نشست از ناحیه صنعتی بنه گز بازدید کرد و ضمن تایید بستر مناسب جهت سرمایه گذاری در این ناحیه صنعتی بر پیگیری جهت حل مشکلات صنعتگران این ناحیه تا حصول نتیجه تاکید کرد.

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share