بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
شهرک های صنعتی مهران و دهلران با سرمایه گذاری هفت میلیارد ریالی گازدار می شوند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی ایلام گفت: پروژه گازرسانی به شهرک های صنعتی مهران و دهلران با اعتبار هفت میلیارد و 400 میلیون ریال در دست اقدام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام، مرتضی دارایی اظهار کرد: گاز رسانی به شهرک صنعتی مهران با اعتبار چهار میلیارد و 600 میلیون ریال و پروژه گازرسانی شهرک صنعتی دهلران نیز با اعتبار 2 میلیارد و 800 میلیون ریال در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه تامین زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی ایلام بستر شکوفایی تولید و حمایت از اشتغال استان است، افزود: در راستای تحقق سیاست ‌های اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و نیز تامین زیرساخت ها به عنوان یکی از وظایف اصلی شرکت شهرک های صنعتی استان ها، پروژه برق رسانی به ناحیه صنعتی شباب نیز با اعتبار 12 میلیارد و 500 میلیون ریال در دست اقدام است.

دارایی یادآور شد: با توجه به قوانین کشور و نیز محدودیت های زیست محیطی برای استقرار صنایع در خارج از شهرک های صنعتی در آینده شاهد استقرار بیشتر صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی خواهیم بود و توسعه و تامین زیرساخت های صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی ضرورت می شود.

وی تاکید کرد: یکی از راه های ایجاد اشتغال پایدار و ترغیب سرمایه گذاران در استان ایجاد زیرساخت های مناسب در شهرک ها و نواحی صنعتی است که دولت تدبیر و امید در این راستا طی سال های گذشته اعتبارات مناسبی را به استان ایلام اختصاص داده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ایلام گفت: انتظار می رود این شرکت با توسعه و بهبود زیرساخت ها و آماده سازی آن برای واحدهای صنعتی و تولیدی که نقش مهمی در چرخه تولید ایفا می کنند، زمینه حضور سرمایه گذاران در این مناطق را فراهم کند.

دارایی از اجرای پروژه های جدید عمرانی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت حمایت های مالی سازمان مدیریت برای تامین زیرساخت های صنعتی در شهرکهای صنعتی به طور متوسط قیمت واگذاری زمین در شهرک ها و نواحی صنعتی به متقاضیان سرمایه گذاری 50 درصد پایین تر از قیمت تمام شده برای شرکت شهرک های صنعتی است.

 

 

 

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share