بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
تاکید وزیر صنعت،معدن و تجارت بر رفع مسائل و مشکلات صنعتگران و سرمایه گذاران در بازدید از شهرک صنعتی فیروزآباد2

وزیر صنعت،معدن و تجارت در سفر خود به شهرستان های فراشبند و فیروزآباد از شهرک صنعتی فیروزآباد 2(روزبدان )بازدیدو درگفتگو با صنعتگران بر رفع مسائل و مشکلات آنها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس در سفر ،وزیر صنعت،معدن و تجارت به شهرستان های فراشبند و فیروزآباد که با هدف بازدید از طرح های صنعتی و معدنی این شهرستان ها برگزارشد، دکتر شریعتمداری ضمن بررسی ظرفیت ها و توانمندی ها بر لزوم رفع مسائل و مشکلات تاکیدکرد.

وزیر صنعت ،معدن و تجارت در شهرک صنعتی فیروزآباد2 ضمن بازدید از دو طرح صنعتی ،درگفتگو با صنعتگران و سرمایه گذاران این طرح ها ،دستوراتی در زمینه رفع مسائل و مشکلات صادرکرد.

در این بازدید که نماینده مردم شهرستان های فراشبند،فیروزآباد و قیروکارزین در مجلس شورای اسلامی ،معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری فارس ،مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و نیز رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان نیز حضور داشتند ،مسولان استانی گزارشی از وضعیت صنعت و سرمایه گذاری ارائه کردند.

شریعتمداری ،وزیرصنعت،معدن و تجارت در این بازدیدها ،استان فارس را دارای پتانسیل‌های عظیمی دانست و گفت: در حوزه صنعتی تلاش می کنیم تا سهم صنعت در مجموعه ارزش افزوده تولید ناخالص داخلی استان رقمی رو به افزایش داشته باشد. در حال حاضر نزدیک به 25 درصد از ارزش افزوده موجود در استان به مجموعه صنعت، معدن و تجارت اختصاص دارد و امیدواریم این سهم را در بخش صنعت و بخش معدن( که کمتر از یک درصد است) در استان افزایش دهیم که با اکتشافات جدید و گسترش ذخایر معدنی موجود امکان استخراج بیشتر معادن و راه اندازی صنایع معدنی اتفاق خواهد افتاد و این سهم در طول این دوره افزایش می یابد.

شهرک صنعتی فیروزآباد با وسعت 61هکتار  و دارا بودن 25 واحد صنعتی فعال 41 واحد صنعتی در حال ساخت تاکنون، برای 211نفر شغل ایجاد کرده است.

شهرک صنعتی فیروزآباد ظرفیت استقرار200واحد صنعتی با اشتغالزایی1100 نفر دارد و مجهز به امکانات زیر ساختی است

   1396/11/9

Rating: 0/10 ( 0 )
Share