بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
بازدید مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از شهرک صنعتی امیدیه

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان از واحد تولید کننده لوله های پلی اتیلن مستقر در شهرک صنعتی امیدیه و فضای عمومی این شهرک بازدید کرد و به گفت و گو با صنعتگران مستقر در آن پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خوزستان؛ “ اخلاق محمدیان “ در  حاشیه این بازدید که با همراهی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان، فرماندار امیدیه و سایر مدیران انجام شد، اظهار کرد: این واحد تولیدی با سرمایه گذاری حدودا‌‌‌ ۲۰ میلیارد ریالی و ایجاد اشتغال مستقیم برای ۸ نفر به مدت ۶ سال است که در حال انجام فعالیت تولیدی در شهرک صنعتی امیدیه است.

وی افزود: در سال جاری ۲ واحد در شهرک صنعتی امیدیه به بهره برداری رسیده است که این واحدها با کاربری فلزی و غیر فلزی برای ۲۸ نفر ایجاد اشتغال کرده اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان یادآور شد: پروژه عمرانی اصلاح خیابان ورودی و اصلی شهرک صنعتی امیدیه با اعتبار ۱۱ میلیارد ریال در مرحله برگزاری مناقصه است تا پس از انتخاب پیمانکار، عملیات اجرایی آن آغاز شود.

محمدیان از زمین ۳۰۰۰ هکتاری در نظر گرفته شده برای شهرک صنعتی تخصصی صنایع میان دستی و پایین دستی پتروشیمی در محدوده بین ماهشهر و امیدیه نیز بازدید بعمل آورد.

   1396/11/10

Rating: 0/10 ( 0 )
Share