بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
اقدام به موقع کمیته مقابله با بحران برف در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان گیلان

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت : اقدام به موقع کمیته بحران شرکت شهرکهای صنعتی استان در بارش برف اخیر مانع از تعطیلی واحدهای صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی گیلان ، احمد علی شهیدی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با حضور در شهرک های صنعتی لاهیجان ، سیاهکل ، آستانه اشرفیه ،  سفیدرود و مجتمع کارگاهی رشت از نحوه خدمات رسانی به شهرک و واحدهای صنعتی مستقر در آنها بازدید به عمل آورد و بیان داشت : در پی بارش برف اخیر در گیلان با تشکیل کمیته بحران در شرکت شهرک های صنعتی استان از حوادث احتمالی در شهرک ها و نواحی صنعتی جلوگیری شد.

 مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با اشاره به تشکیل کمیته مقابله با بحران در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان گفت : پس از اعلام هشدار اداره کل هواشناسی درخصوص بارش سنگین برف در استان این کمیته تشکیل وبا اتخاذ تدابیر لازم از بروز خسارت های احتمالی جلوگیری شد .

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان افزود: با پیش بینی های انجام شده قبل از زمان بارش برف علاوه بر اطلاع رسانی گسترده به صنعتگران تمامی مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی و پرسنل آنها با تجهیزات لازم در سطح استان در آماده باش کامل قرار گرفتند .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان افزود :برف روبی و بازگشایی جاده و مسیر ورودی به شهرک ها و نواحی صنعتی و نیز بازگشایی معابر و خیابانها در کوتاهترین زمان ممکن و انجام عملیات تکان دادن برف ازروی درختان وبرخی تاسیسات  از جمله مراحلی بود که توسط تیم های عملیاتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی با موفقیت انجام شد .

احمد علی شهیدی از آمادگی کامل برای مقابله با بارش های احتمالی آینده خبر داد و گفت : با توجه به تجربیات موثر در بارندگی اخیر , به صنعتگران اطمینان می دهیم که با حضور به موقع از مشکلات احتمالی جلوگیری خواهد شد .

   1396/11/9

Rating: 0/10 ( 0 )
Share