بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
استاندار خراسان رضوی:ضرورت انعطاف دستگاه ها در برابر واحدهای تولیدی فعال

 استاندار خراسان رضوی گفت: دستگاه ها باید در برابر واحدهای تولیدی فعال و تعامل با آنها برای رونق تولید و توسعه استان انعطاف بیشتری داشته باشند.
 

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه بازدید از دو واحد صنعتی شهرک صنعتی توس و در نشست کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی افزود: باید همه دستگاه ها به واحدی هایی که فعال بوده و به سمت توسعه حرکت می کند برای تداوم تولید کمک، مساعدت و مشارکت کنند.
 

وی عنوان کرد: لازمه تداوم تولید و اشتغال بر اساس سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی، توجه به نیازها و ظرفیت های بازار با نگاه به ارتقا کیفیت و صادرات است و در این راستا باید دستگاه ها و بخش های مربوطه هم انعطاف های لازم را داشته باشند.
 
استاندار خراسان رضوی گفت: نتیجه این رویکرد و تعامل ارتقا تولید و اشتغال در استان و ایجاد ثروت و رفاه بیشتر برای مردم است.

 

وی با بیان اینکه روند حرکت و پیشرفت و توسعه این ملت رو به جلو است، اظهار کرد : در عین حال همواره موانع و مشکلات وجود داشته و  دارد اما اراده برای حسن تعامل بین بخش خصوصی و دولتی و دستگاه ها و حوزه های مربوطه بر رفع موانع و مشکلات در سر راه اشتغال و تولید است و درسایه این همکاری رفع می شود.
 

رشیدیان با تاکید بر اینکه بزرگترین رسالت حاکمیت توزیع ثروت است نه فقر، افزود: باید همه در این راستا تلاش کنیم که نتیجه نهایی آن به توسعه استان منجر می شود.
 

 استاندار خراسان رضوی با اشاره به بازدید خود از دو واحد صنعتی و تولیدی نمونه استان، افزود : تلاش ها و موفقیت های این دو واحد مایه افتخار است از آن جهت که دو اثر و تولید ماندگار برای کشور به جای گذاشته اند.
 

وی با بیان اینکه یکی از این واحدها در حوزه تولید داروهایی با پایه گیاهی و شیمیایی فعال است؛ افزود: امروز دانشمندان و فرهیختگان علم داروسازی ما در استان توانسته اند اقدامات خوبی در خودکفایی کشور از واردات داروها انجام دهند که به موقع اطلاع رسانی های مربوط به آن از سوی دانشگاه علوم پزشکی انجام شود.
 

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: فرآیند کشف و اختراع با تولیدات استاندارد و با کیفیت بالایی که این واحدها دارند تکمیل می شود .
رشیدیان با اشاره به بازدید خود از واحد تولید چینی افزود : این واحد با تولیدات با کیفیت و زیبای خود توانسته در حوزه صادرات و بازارهای خارجی هم جایگاه بی نظیری داشته باشد.

در ادامه این بازدید و نشست" مسعود مهدی زاده مقدم"مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، گفت: برای تحقق بیشتر تولید و اشتغال مصوباتی که در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و اهدافی که ترسیم شده به صورت دقیق و برنامه ریزی شده در شهرک‌ها و نواحی صنعتی اجرا می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف ما صادرات بیشتر به کشورهای هدف مانند عراق، افغانستان، ترکمنستان ، آلمان، هنگ کنگ، اسپانیا، چین، تاجیکستان و ازبکستان برای واحدهای صنعتی و تولیدی است.

 

 

   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share