بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
فرماندار شهرستان تربت جام: ایجاد اشتغال یکی از مولفه های کاهش آسیب های اجتماعی است

فرماندار شهرستان تربت جام در بازدید از کارخانه شیشه آذر مینای جام گفت: ایجاد اشتغال یکی از مولفه های کاهش آسیب های اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی، "مرتضی حمیدی" فرماندار شهرستان تربت جام در این بازدید گفت:شهرستان تربت جام قابلیت های بالایی دارد و برای توسعه شهرستان از همه ظرفیت ها استفاده می کنیم.

وی با توجه به تاکید مقام معظم رهبری به ایجاد اشتغال گفت: دست سرمایه گذاران بخشی خصوصی را جهت ایجاد اشتغال در منطقه به گرمی می فشاریم و با تمام توان از آنان حمایت خواهیم کرد.
حمیدی ادامه داد : با همکاری ادارات خدمات رسان و همچنین شهرک‌های صنعتی زیرساختهای مناسبت جهت راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرستان فراهم شده است .
در ادامه فرماندار شهرستان مشکلات کارخانه شیشه از قبیل بیمه و مالیات را بررسی و برای رفع مشکل هر کدام قول مساعد داد.
همچنین در حاشیه این بازدید "مسعود مهدی زاده مقدم" گفت: این کارخانه روند مناسبی در فاز توسعه داشته و هم اکنون با پیشرفت 90 درصدی و در آینده ای نزدیک با سرمایه گذاری 400 میلیاری تومان به بهره برداری می رسد.

مهدی زاده مقدم بیان داشت: با راه اندازی این کارخانه بالغ بر ۶۵۰ نفر بطور مستقیم و 8 هزار نفر غیر مستقیم اشتغالزایی خواهد شد و در فاز اول روزانه 600 تن شیشه جام تولید می کند.

رئیس هیأت مدیره ومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، اهتمام جدی بر تولید و رونق اقتصادی دارد و از تمام ظرفیت ها برای صنعتگران استفاده می کنیم بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته تا صاحبان صنایع بهره گیری کنند.

   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share