بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
توسعه ظرفیت های صنعتی در شهرک صنعتی انزلی ضروری است

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت : با توجه به استقبال فراوان سرمایه گذاران صنعتی طی سالهای اخیر ، توسعه ظرفیت های صنعتی در شهرک صنعتی منطقه آزاد انزلی ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان ، دکتر غفار اسماعیلی عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران طی بازدید از چند واحد صنعتی مستقر در شهرک صنعتی منطقه آزاد بندر انزلی گفت : مناطق آزاد مبتنی بر این اعتقاد شکل گرفته‌اند که سرمایه موتور رشد و توسعه اقتصادی یک کشور است.

اسماعیلی در بیان اهداف‌ اصلی از ایجاد این مناطق بیان داشت : ایجاد اشتغال، توسعه صادرات، جذب و تشویق سرمایه‌های خارجی، ایجاد درآمد ارزی، انتقال تکنولوژی، توسعه منطقه‌ای و برپایی نمایشگاه‌ها.

عضو هیات مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران افزود : توسعه خوشه‌ های صنعتی که دارای بازدهی بیشتری نسبت به سایر راه‌های توسعه بنگاههای بخش خصوصی است و به دلیل افزایش همکاری و فعالیتهای مشارکتی هزینه کمتری را نیز در بردارند ، با توجه به مزیت‌های قانونی منطقه آزاد انزلی، احداث و توسعه شهرک‌های صنعتی و خوشه‌های صنعتی در این منطقه بسیار مناسب است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان در خصوص شهرک‌ صنعتی منطقه آزاد انزلی، بیان داشت: با توجه به استقبال فراوان سرمایه گذاران صنعتی طی سالهای اخیر برای حضوردر این منطقه، توسعه ظرفیت صنعتی در منطقه آزاد ضروری است.

وی افزود : مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای هر کشوری سکوی رونق و توسعه است و حتی برای ما می‌تواند اهرم ورود به سازمان تجارت جهانی باشد .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با بیان این موضوع که حمایت از سرمایه گذاری در بخش تولید، ایجاد اشتغال مولد و بهبود فضای کسب و کار از اهداف راهبردی ما می‌باشد، افزود: حمایت قانونی، ارائه خدمات مناسب و توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش صنعت از جمله مواردی است که جهت تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، در دستور کار ما می باشد.

   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share