بر روی این دامنه اینترنتی

سیستم مدیریت محتوا

پارس

سی ام اس

نصب شده است که نرم افزاری قوی جهت

طراحی سایت

می باشد.

طراحی وب

با استفاده از

پرتال

(

پورتال

) پارس منجر به

طراحی وب سایت

شما می شود.

طراحی وب سایت

کپی رایت

پورتال

پارس

ورود اعضا
نام کاربری:
کلمه عبور:
 
فراموشی کلمه عبور
آمار بازدید
با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ افتتاح نخستین اتاق تمیز (clean room) جنوب کشور در واحد دانش بنیان مستقر درشهرک صنعتی جهرم
اتاق تمیز شرکت دانش بیان نادر طب  مستقر در شهرک صنعتی جهرم ، با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
 
به گزارش خبرگزاری روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی فارس، مدیر شرکت دانش بنیان نادر طب در حاشیه افتتاح اتاق تمیز این شرکت گفت: این اتاق اولین اتاق تمیز در جنوب کشور است و برای راه اندازی این طرح ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.
نادری زاده با بیان اینکه مساحت این اتاق تمیز، ۴۰۰ متر مربع است، افزود: سال آینده این طرح به ۳ هزار و ۲۰۰ متر گسترش می‌یابد تا 7 اتاق تمیز دیگر نیز بتوان راه اندازی کرد.
وی ادامه داد: هم اکنون ۱۰۰ نفر در این شرکت مشغول کار هستند و  با گسترش این شرکت زمینه اشتغال هزار نفر فراهم می‌شود.
مسئول این شرکت دانش بنیان افزود: در اتاق تمیز این شرکت تجهیزات پزشکی مانند پانج آئورت، لوازم ارتوپدی و سرنگ‌های آنژیوگرافی تولید می‌شود.
 
معاون علمی رییس جمهور ورئیس بنیاد ملی نخبگان در ادامه حضور خود در شهرک صنعتی جهرم ، از شرکت سرماسازان ایمن ایلیا  بازدید کرد.
ستاری همچنین از تعدادی شرکت های دانش بنیان جهرم در حوزه های مختلف از جمله استارت آپ های فعال شهرستان و شرکت های دانش بنیانی که موفق به تجاری سازی ایده های خود شده اند، بازدید کرد.
اتاق تمیز اصولاً به محیطی گفته می‌شود که برای تولید یا تحقیقات علمی و صنعتی در آن فعالیت‌هایی صورت می‌گیرد و در این محیط مقدار آلاینده های زیست محیطی بسیار پایین تر از حد معمول فضای یک محیط بسته است .
   1396/11/8

Rating: 0/10 ( 0 )
Share